Reģistratūra: +371 80 200 991

Rīgas 2. slimnīca

Reģistratūra: +371 80 200 991

Rīgas 2. slimnīca

Jaunumi

​Aicinam piedalīties Adventes kalendāra aktivitātēs

Lai radītu sev svētku noskaņu, aicinām svētku gaidīšanas laikā piedalīties adventes kalendāra uzdevumu izpildē!

Adventes kalendāru iespējams apskatīties šeit.


Rīgas 2.slimnīcas mediķi piedalās „Krastu mačā” un „Krāsu skrējienā”

Pagājušo svētdien, 2020.gada 16.augustā, Rīgas 2.slimnīcas darbinieki piedalījās „Krastu mačā” draudzīgā basketbola spēlē pret Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta/RSU komandu un Jūrmalā notiekošajā „Krāsu skrējienā” .

Diennakts basketbola turnīrs „Krastu mačs” tiek rīkots jau 11 gadu pēc kārtas, taču pirmo reizi turnīra ietvaros savā starpā aizvadīja spēli mediķi. Neskatoties uz punktu pārsvaru NMPD/RSU komandas labā, Rīgas 2.slimnīcas komanda parādīja sevi  kā ļoti saliedētu komandu ar lielu cīņas sparu. Mūsu nākotnes uzvaras veidos mūsu uzstādītie mērķi, ambīcijas un ticība saviem un mūsu kopīgajiem spēkiem.

Milzīgs paldies visiem komandas biedriem un mūsu līdzjutējiem.

Šajā pašā dienā, Rīgas 2.slimnīcas ātrākās meitenes piedalījās „Krāsu skrējienā” Jūrmalā -  ko dēvē par laimīgākajiem 5 km pasaulē, jo tas ir pats krāsainākais skrējiens. Ar šo skrējienu tiek  plānots  aizsākt skrējiena kustību slimnīcā. 

Foto: Renārs Koris

Rīgas 2.slimnīcā atklāj jauno digitālo rentgeniekārtu

Vakar, 2020.gada 11.jūnijā Rīgas 2.slimnīcā tika svinīgi atklāta digitālā rentgeniekārta Digital Diagnost C90, kas uzlabos izmeklējumu precizitāti un nodrošinās ātrāku pacientu pieņemšanas plūsmu. 

Digital Diagnost C90 iekārta sniedz jaunas izmeklējumu iespējas, ar to ir iespējams veikt izmeklējumus gan stāvus, gan guļus mugurkaulam un kājām visā garumā. Iekārtai ir motorizēts pacientu galds, uz kura ir iespējams veikt garos izmeklējumus līdz 73 cm augšstilbam, apakšstilbam un mugurkaulam. Pateicoties iekārtas motorizētam pacientu galdam, tiek atvieglota izmeklējumu veikšana cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

Pie automātiski motorizēta iekārtas vertikālā statīva ir iespējams veikt garos izmeklējumus līdz 120 cm, kas nodrošina muguras un pilnas kājas izmeklējumu veikšanu. Līdz ar to tagad ir iespējams vieglāk un ātrāk noteikt diagnozi, kvalitatīvāk plānot operācijas, tai skaitā ceļa locītavas endoprotezēšanu.

Iekārtas modernās tehnoloģijas ļaus pieņemt lielāku pacientu skaitu dienā, saīsinot pacientu gaidīšanas laiku. Iekārta ir pilnīgi digitalizēta, kas atbrīvo laiku un resursus, jo izmeklējuma attēli nonāk uzreiz slimnīcas datubāzē un tie nav papildus jāattīsta. Jaunās iekārtas vajadzībām tika veikti arī telpas uzlabošanas darbi, tās ergonomiski iekārtojot un radot patīkamu vidi pacientiem un darbiniekiem.

Gada balva sociālajā nozarē 2019

2019.gada 13. decembrī  Rīgas domes Labklājības departaments Mazajā Ģildē sesto reizi organizēja pasākumu  „Gada balva sociālajā nozarē 2019”.  Galvaspilsētas labākie sociālās un veselības aprūpes nozares darbinieki tika godināti par profesionālu, atbildīgu un godprātīgu darba pienākumu veikšanu, sniedzot atbalstu rīdziniekiem.  Nominācijas tika apzinātas un pasniegtas, lai veicinātu izpratni par sociālās, medicīnas nozares darbinieku darbu, popularizētu un celtu to prestižu sabiedrībā, paaugstinātu darbinieku motivāciju un piederības sajūtu savai profesijai.

Prestižo un  nozīmīgo balvu “Iedzīvotāju paldies” saņēma SIA “Rīgas 2. slimnīca” ārsta palīgs Pjotrs Šapars. Konkursam „Gada balva sociālajā nozarē” nominācijā “Iedzīvotāju paldies” bija saņemtas 212 rīdzinieku anketas. Šajās anketās tika minēti arī traumatologs, ortopēds Jānis Petronis, traumatologs ortopēds Andulis Zellāns, rehabilitācijas nodaļas fizioterapeite Anna Goba, fizioterapeits Tomass Vegners, fizikālās terapijas māsa Māris Neļķe, 1.nodaļas māsas Laura Zviedrīte, Ludmila Gavrilova, māsu palīgs Sanita Veisberga, 2.nodaļas virsmāsa I.Priede, māsa Tamāra Fozekoša,  4.nodaļas māsu palīgs Inga Zaldāka, 5.nodaļas māsa Gita Poņatovska, māsu palīgs Jeļena Puriņa, uzņemšanas nodaļas pacientu reģistratore Linda Baumane.

Balvas nominācijā „Jaunā cerība” veselības aprūpes nozarē saņēma vairāki Rīgas medicīnas iestāžu darbinieki, arī  SIA “Rīgas 2.slimnīca” ergoterapeite Terēze Frišava.  Terēze   ir sirsnīga, pozitīva jauniete. Komunikabla, atsaucīga, empātiska. 2019.gadā absolvējusi Rīgas Stradiņa universitāti, iegūstot profesionālā bakalaura grādu veselības aprūpē un ergoterapeita profesionālo kvalifikāciju. Ergoterapeite  darbojas multiprofesionālas komandas sastāvā, kas sniedz otrā etapa medicīniskās  rehabilitācijas pakalpojumus pieaugušajiem subakūtajās rehabilitācijas gultās. Viņa patstāvīgi veic pacientu ergoterapeitisko izmeklēšanu, tehniski attīstošās nodarbes un to veikšanas novērtēšanu,  funkcionālo atbilstības izvērtēšanu savas kompetences  ietvaros. Pielieto ergoterapijas praksē svarīgās bioloģijas, medicīnas, humanitārās, psiholoģijas, sociālo, tehnisko un nodarbes zinātņu zināšanas. Izstrādā medicīnisko dokumentāciju ergoterapeita darbam.

Par „Speciālists-skaitļu eksperts” veselības aprūpes jomā tika nominēta SIA “Rīgas 2. slimnīca” datortīklu administratore Darja Kičkina. Darja slimnīcā strādā 19 gadus. Viņa piedalās programmatūru izstrādē tās projektējot, kodējot, testējot, analizējot, ieviešot un uzturot. Sagatavo programmatūras dokumentāciju, atbilstoši programmatūras inženierijas standartu prasībām. Uztur stacionārās un ambulatorās veselības aprūpes pakalpojumu  datorsistēmas, to kodēšanu. Gatavo statistiskās atskaites NVD un SPKC par Valsts apmaksāto veselības aprūpes pakalpojumu līgumu izpildi.  Piedalās e-pakalpojumu sistēmas ieviešanā slimnīcā, tās uzturēšanā. Sniedz tehnisko atbalstu slimnīcas ārstnieciskajam personālam, strādājot ar dažādām programmatūrām, veidojot darbu aprakstošas prezentācijas. Nodrošina ārstniecisko personālu ar digitālās vides pieejamību. Apgūst jaunas datorsistēmu tehnoloģijas, izprot nepārtrauktas profesionālās izaugsmes nepieciešamību. Darja Kičkina  ir smaidīga, atsaucīga, empātiska. Viņai  piemīt emocionāla līdzsvarotība, pieklājība, atsaucība, tolerance,  spēja pielāgojas dažādiem sarežģītiem apstākļiem, kas ir darba dienas rutīna.

SIA “Rīgas 2.slimnīca” lepojas ar saviem darbiniekiem, kuri gan godprātīgi un profesionāli veic darba pienākumus, gan arī sniedz atbalstu un rūpējas par pacientiem.


Rīgas 2.slimnīcas priekšsēdētājs  Jānis Petronis saņem Rīgas domes atzinības rakstu.

2019.gada  18. novembrī, notika svinīgā  Rīgas domes sēde, kas tika sasaukta par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienai.  Rīgas 2. slimnīcas valdes priekšsēdētājam un traumatologam, ortopēdam Jānim Petronim pasniedza Rīgas domes Atzinības rakstu un piemiņas balvu par inovatīvu metožu pielietošanu medicīnā, sabiedrības veselības veicināšanu un Rīgas medicīnas nozares popularizēšanu pasaulē.

Avots: Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa. https://pasvaldiba.riga.lv/LV/PostingData/News/2019/11/par-gada-ridzinieku-kluvis-komponists-Boriss-Rezniks.htm?Date=19.11.2019&Category=10.[18.11.2019]

Foto: R. Koris, Jauns.lv/LETA. https://jauns.lv/raksts/zinas/358912-par-gada-ridzinieku-kluvis-komponists-boriss-rezniks [18.11.2019]

Projekti

SIA "Rīgas 2. slimnīca" ar 2010.gada 1.novembri sāk īstenot Eiropas Savienības fonda projektu "Stacionārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana Rīgas pašvaldības SIA "Rīgas 2. slimnīca", uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu kvalitāti un paaugstinot pakalpojumu izmaksu efektivitāti", Nr. 3DP/3.1.5.3.1./10/IPIA/VEC/010 ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu.

Projekts tika realizēts divās kārtās:

I kārta „Ēkas ārējā un iekšējā rekonstrukcija, ietverot informācijas stenda un informācijas plāksnes piegādi” tika pabeigta 15.12.2011. Tās ietvaros veikts:

  • Neatliekamās medicīniskās palīdzības un uzņemšanas nodaļas renovācija

  • Jumta seguma rekonstrukcija un pārseguma siltināšana

II kārta „Ēkas iekšējā renovācijas II kārta” pabeigta 30.04.2012. Tās ietvaros veikts:

  • Dezinfekcijas un sterilizācijas nodaļas renovācija un rekonstrukcija

Izsoles

Sludinājums

 par nomas tiesību izsoli  nekustamā īpašuma daļai – pagrabstāva telpām 20,7 m2 platībā

Rīgā, Ģimnastikas ielā 1 (būves kadastra apzīmējums 01000740157001)

Nomas objekta adrese

Rīga, Ģimnastikas iela 1

Kadastra Nr.

Būve ar kadastra Nr. 01000740157001

Būve saistīta ar zemesgabalu ar kadastra Nr.01000740157

Izmantošanas veids

zobārsta pakalpojumu sniegšanai

Izsoles nosacītā nomas maksa

Saskaņā ar Rīgas domes Īpašuma departamenta izvēlēta sertificēta nekustamā īpašuma vērtētāja SIA “Grant Thornton Baltic” 15.01.2020. atzinumu un iespējamo tirgus nomas maksas novērtējumu, izsoles nosacītā nomas maksa telpai ir EUR 3,40/m2 mēnesī (neieskaitot PVN)

Piesaistītā zemes gabala nomas maksa

Iekļauta nomas maksā

Iznomāšanas termiņš

1 (viens) gads

Izsoles veids

Rakstiska izsole

Iznomātājs

SIA „Rīgas 2.slimnīca”

Termiņš un vieta pieteikumu iesniegšanai

Pieteikumi jāiesniedz līdz 2020. gada 12. februārim plkst. 12:00 SIA „Rīgas 2.slimnīca” sekretariātā pirmajā stāvā Ģimnastikas ielā 1, Rīgā

Izsoles nolikums un nomas līguma projekts

Ar izsoles nolikumu un nomas līguma projektu var iepazīties Rīgas pilsētas pašvaldības portālā www.riga.lv vai Iznomātāja mājas lapā www.slimnica.lv, kā arī SIA “Rīgas 2.slimnīca” Nekustamā īpašuma iznomāšanas komisijā Rīgā, Ģimnastikas ielā  1, 5.stāvā 536.kab. darbdienās no plkst. 09:00 līdz 16:00, tālr.67607262.

Objekta apskate

(vieta, laiks)

Objektu var apskatīt, sazinoties ar SIA “Rīgas 2. slimnīca” saimniecības daļas vadītāju Vari Spariņu, tālr.67607255

DokumentiNolikums

Sludinājums

 par nomas tiesību izsoli  nekustamā īpašuma daļai – 2. stāva telpām  18,6 m2 platībā

Rīgā, Ģimnastikas ielā 1 (būves kadastra apzīmējums 01000740157001)

Nomas objekta adrese

Rīga, Ģimnastikas iela 1

Kadastra Nr.

Būve ar kadastra Nr. 01000740157001

Būve saistīta ar zemesgabalu ar kadastra Nr.01000740157

Izmantošanas veids

Ortopēdijas preču veikala izvietošanai, ortopēdijas preču tirdzniecībai

Izsoles nosacītā nomas maksa

Saskaņā ar Rīgas domes Īpašuma departamenta izvēlēta sertificēta nekustamā īpašuma vērtētāja SIA “Grant Thornton Baltic” 15.01.2020. atzinumu un iespējamo tirgus nomas maksas novērtējumu, izsoles nosacītā nomas maksa telpai ir EUR 3,45/m2 mēnesī (neieskaitot PVN)

Piesaistītā zemes gabala nomas maksa

Iekļauta nomas maksā.

Iznomāšanas termiņš

6 (seši) gadi

Izsoles veids

Rakstiska izsole

Iznomātājs

SIA „Rīgas 2.slimnīca”

Termiņš un vieta pieteikumu iesniegšanai

Pieteikumi jāiesniedz līdz 2020. gada 12. februārim plkst. 12:00 SIA „Rīgas 2.slimnīca” sekretariātā pirmajā stāvā Ģimnastikas ielā 1, Rīgā

Izsoles nolikums un nomas līguma projekts

Ar izsoles nolikumu un nomas līguma projektu var iepazīties Rīgas pilsētas pašvaldības portālā www.riga.lv vai Iznomātāja mājas lapā www.slimnica.lv, kā arī SIA “Rīgas 2.slimnīca” Nekustamā īpašuma iznomāšanas komisijā Rīgā, Ģimnastikas ielā  1, 5.stāvā 536.kab. darbdienās no plkst. 09:00 līdz 16:00, tālr.67607262.

Objekta apskate

(vieta, laiks)

Objektu var apskatīt, sazinoties ar SIA “Rīgas 2. slimnīca” saimniecības daļas vadītāju Vari Spariņu, tālr.67607255

DokumentiNolikums

Sludinājums

 par nomas tiesību izsoli  nekustamā īpašuma daļai - pagrabstāva telpām  89,8 m2 platībā

Rīgā, Ģimnastikas ielā 1 (būves kadastra apzīmējums 01000740157001)

Nomas objekta adrese

Rīga, Ģimnastikas iela 1

Kadastra Nr.

Būve ar kadastra Nr. 01000740157001

Būve saistīta ar zemesgabalu ar kadastra Nr.01000740157

Izmantošanas veids

Ģimenes ārstu prakses izvietošanai, lai  pacientiem nodrošinātu ģimenes ārstu pakalpojumus

Izsoles nosacītā nomas maksa

Saskaņā ar Rīgas domes Īpašuma departamenta izvēlēta sertificēta nekustamā īpašuma vērtētāja SIA “Grant Thornton Baltic” 15.01.2020. atzinumu un iespējamo tirgus nomas maksas novērtējumu, izsoles nosacītā nomas maksa:

kabinetiem - 3,40  EUR/m2 (neieskaitot PVN) mēnesī ;

koplietošanas telpām – 1,00 EUR/m2 (neieskaitot PVN) mēnesī

Piesaistītā zemes gabala nomas maksa

Iekļauta nomas maksā.

Iznomāšanas termiņš

6 (seši) gadi

Izsoles veids

Rakstiska izsole

Iznomātājs

SIA „Rīgas 2.slimnīca”

Termiņš un vieta pieteikumu iesniegšanai

Pieteikumi jāiesniedz līdz 2020. gada 12. februārim plkst. 12:00 SIA „Rīgas 2.slimnīca” sekretariātā pirmajā stāvā Ģimnastikas ielā 1, Rīgā

Izsoles nolikums un nomas līguma projekts

Ar izsoles nolikumu un nomas līguma projektu var iepazīties Rīgas pilsētas pašvaldības portālā www.riga.lv vai Iznomātāja mājas lapā www.slimnica.lv, kā arī SIA “Rīgas 2.slimnīca” Nekustamā īpašuma iznomāšanas komisijā Rīgā, Ģimnastikas ielā  1, 5.stāvā 536.kab. darbdienās no plkst. 09:00 līdz 16:00, tālr.67607262.

Objekta apskate

(vieta, laiks)

Objektu var apskatīt, sazinoties ar SIA “Rīgas 2. slimnīca” saimniecības daļas vadītāju Vari Spariņu, tālr.67607255

DokumentiNolikums

 Sludinājums par nomas tiesību izsoli 

NOMAS OBJEKTA ADRESE

Rīgā, Ģimnastikas ielā 1

KADASTRA APZĪMĒJUMS

Slimnīcas ēka, būves kadastra apzīmējums  01000740157001

IZNOMĀJAMO TELPU PLATĪBA

Slimnīcas ēkas daļa - 5.stāva telpa Nr.7 ar platību 10,2 m2

IZMANTOŠANAS VEIDS

Friziera pakalpojumu sniegšanai

IZSOLES NOSACĪTĀ NOMAS MAKSA

Saskaņā ar Rīgas domes Īpašuma departamenta izvēlēta sertificēta nekustamā īpašuma vērtētāja SIA „Eiroeksperts” 12.01.2018. atzinumu un iespējamo tirgus nomas maksas novērtējumu, izsoles nosacītā nomas maksa telpai ir EUR 3,50/m2 mēnesī (neieskaitot PVN)

pIESAISTĪTĀ ZEMES GABALA NOMAS MAKSA

Nomniekam ir pienākums 5 (piecu) darba dienu laikā pēc telpu nomas līguma parakstīšanas ierasties Rīgas domes Īpašuma departamentā, lai noslēgtu attiecīgu zemes nomas līgumu.

Iznomāšanas termiņš

5  (pieci) gadi

izsoles veids

Rakstiska izsole

IZNOMĀTĀJS

SIA „Rīgas 2.slimnīca”

Termiņš  un vieta pieTEIKUMU iesniegšanai

Pieteikumi jāiesniedz, līdz 2018.gada 30.janvārim plkst. 12:00

SIA „Rīgas 2.slimnīca” sekretariātā pirmajā stāvā  

Ģimnastikas ielā 1, Rīgā

NOMAS LĪGUMA PROJEKTS

Ar izsoles nolikumu un nomas līguma projektu var iepazīties Rīgas pilsētas pašvaldības portālā www.riga.lv vai Iznomātāja mājas lapā www.slimnica.lv, kā arī SIA “Rīgas 2.slimnīca” Nekustamā īpašuma iznomāšanas komisijā Rīgā, Ģimnastikas ielā  1, 5.stāvā 536.kab. darbdienās no plkst. 09:00 līdz 16:00, tālr.67607262

OBJEKTA APSKATE

 

Objektu var apskatīt darbdienās, piesakoties Nekustamā īpašuma iznomāšanas komisijā, tālr.67607262

DOKUMENTI

 

   NOLIKUMS

   Rezultāts