Dr. Jānis Petronis

Traumatologs – ortopēds un veselības aprūpes ārsts.

Sešus gadus mācījies Rīgas medicīnas institūtā. To absolvējis 1966. gadā. Pēc institūta beigšanas nosūtīts darbā par galveno ārstu Latvijas nelielā pilsētā Gulbenē. 1970. gadā pārcelts uz Rīgu un sācis strādāt par traumatologu - ortopēdu Rīga 2. slimnīcā. 1973. gadā iecelts par šīs slimnīcas galvenā ārsta vietnieku. 1980. gadā kļūst par Rīgas 2. slimnīcas galveno ārstu un vadošo traumatologu ortopēdu Rīgas pilsētā. 1994. gadā iecelts par Rīgas 2. slimnīcas direktoru.

1992. gadā paplašinājis savas traumatologa ortopēda zināšanas Keggi ortopēdiskā fonda ārstu apmācības programmas apmērā ASV Vaterbergā.

Katru gadu divas līdz trīs reizes piedalījies dažādos traumatologiem ortopēdiem organizētos semināros Vācijā, Dānijā, Zviedrijā un Baltijas republikās.

Iestādes vadības māku apgūst ar personīgo pieredzes palīdzību un regulāri apmeklējot šim nolūkam ārzemju un pašmāju organizētos seminārus, lekcijas un praktiskās nodarbības.

Aktīvi ievieš jaunās tehnoloģijas – kinemātiskās navigācijas sistēmu Orthopilot. ceļa locītavas endoprotezēšanā, kas dod iespēju precīzi pozicionēt implantu trijās dimensijās.