Epidemioloģiskā situācija - Rīgas 2.slimnīca
24/7 neatliekamā medicīniskā palīdzība

Epidemioloģiskā situācija

Slimnīcā epidemioloģiskās prasības nosaka Ministru kabineta noteikumi Nr. 662 “Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai”. Visa aktuālā informācija saistībā ar COVID-19 izplatību valstī pieejama Veselības ministrijas un Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) izstrādātajā mājaslapā: https://covid19.gov.lv

CIEN. APMEKLĒTĀJI!

Informējam, ka no 2023. gada 1. janvāra* SIA “Rīgas 2. slimnīca” saskaņā ar SPKC rekomendācijām tiek atcelta prasība veikt SARS-Cov-2 RNS testu pirms plānveida stacionēšanās.

! Informējam, ka epidemioloģiskās drošības nolūkos SARS-Cov-2 antigēna tests tiks veikts Uzņemšanas nodaļā / traumpunktā pirms stacionēšanās un nepieciešamības gadījumā atkārtoti pirms operācijas vai citu indikāciju dēļ.

Personām, kuras ir pārslimojušas Covid-19 infekciju, 60 dienas pēc inficēšanās apstiprināšanas aicinām, stājoties stacionārā, uzrādīt apliecinājuma dokumentu (ja tāds ir).

Algoritms Covid-19 infekcijas laboratoriskās izmeklēšanas organizēšanā pieejams SPKC mājaslapā.

*Aicinām informēt ārstējošo ārstu, ja pirms stāšanās stacionārā novērojami augšējo elpceļu, gripas vīrusa vai Covid-19 infekcijas simptomi, lai lemtu par operācijas pārlikšanu.

 


 

CIEN. APMEKLĒTĀJI!

Ar š. g. 16. decembri Rīgas 2. slimnīcā ir noteikta  K A R A N T Ī N A !

Spēkā ir šādi  i e r o b e ž o j u m i :

1. Aizliegts pacientu apmeklējums nodaļās, izņemot kritiski slimus pacientus vai pēc ārstējošā ārsta izsaukuma. Šajos gadījumos pacientu atļauts apmeklēt vienam piederīgajam dienā, ievērojot apmeklējuma laikus – darba dienās no plkst. 16:00 līdz 19:00, brīvdienās no plkst. 14:00 līdz 16:00 ne ilgāk kā 15 minūtes.Pirms apmeklējuma jāierodas informācijas punktā, 1. stāvā, lai saņemtu vienreizlietojamo halātu un bahilas.

2. Bez medicīniska pamatojuma vai bez ārstniecības personas aicinājumastingri aizliegta pacientu pārvietošanās nodaļā vai starp nodaļām.

Ambulatoro pakalpojumu sniegšana netiek mainīta. Vēršam uzmanību, ka ierašanās uz izmeklējumiem un vizītēm notiek bez pavadoņiem. Visiem apmeklētājiem obligāti jālieto sejas maska vai respirators. Uz vizīti pie ārsta vai speciālista ierodieties ne ātrāk kā 15 min pirms pieraksta laika.