Eksperti no Vācijas veic slimnīcas darba izpēti medicīnas jomā - Rīgas 2.slimnīca
No kreisās: Elke Rīsa (Elke Rees), Rolfs Metss (Rolf Mattes), dr. Sandris Petronis, Heiderose Auhtere (Heiderose Auchter) un Iveta Putniņa (Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs).

Eksperti no Vācijas veic slimnīcas darba izpēti medicīnas jomā

14.10.2022. | Rīgas 2.slimnīca

Rūpējoties par pacientu drošību un dzīves kvalitāti pēcoperācijas periodā, nemitīgi attīstām un uzlabojam Rīgas 2. slimnīcas pakalpojumu kvalitāti traumatoloģijas, ortopēdijas un saistītajās jomās.

Mūsu specializētajā klīnikā trīs dienas viesojās eksperti no Vācijas, kas veica slimnīcas darba izpēti medicīnas jomā. Vizītes laikā tika organizētas intervijas ar personālu, vadošajiem darbiniekiem, kā arī noritēja dalība operāciju zāles darbā.

Attēlā: Rīgas 2. slimnīcas valdes priekšsēdētāja dr. Sandra Petroņa tikšanās ar medicīnas tehnoloģiju uzņēmuma B.Braun Medical Industries pārstāvjiem.

SIA “Rīgas 2. slimnīca” ir veselības aprūpes kapitālsabiedrība. Galvenais darbības virziens ir kustību balsta sistēmas slimību ārstēšana un rehabilitācija, kā arī neatliekamā medicīniskā palīdzība skeleta traumu gadījumos un plānveida ortopēdisko ārstniecību dažādu skeleta un locītavu slimību gadījumos.