Projekti - Rīgas 2.slimnīca
24/7 neatliekamā medicīniskā palīdzība traumatoloģijā

Projekti

Ar Eiropas Savienības (ES) atbalstu traumatoloģijā un ortopēdijā specializētajai Rīgas 2. slimnīcai ir iespēja uzlabot veselības aprūpes pakalpojumus un infrastruktūru, tā stiprinot medicīnas iestādes potenciālu un sniedzot labumu pacientiem un sabiedrībai kopumā.


SIA “Rīgas 2. slimnīcas” infrastruktūras uzlabošana epidemioloģisko prasību, vides pieejamības un integrētas pakalpojumu pieejamības nodrošināšanai sekundāro ambulatoro pakalpojumu sniegšanā

Projekta ietvaros traumatoloģijā un ortopēdijā specializētās medicīnas iestādes vēsturiskajā ēkā, Ģimnastikas ielā 1, tiks veikti remontdarbi 1. stāvā un Konsultatīvās poliklīnikas telpās, 2. stāvā, – uzlabota slimnīcas infrastruktūra un pilnveidota sekundāro ambulatoro veselības aprūpes pakalpojumu sniegšana. Projekts tiek īstenots laika periodā no 2024. gada februāra līdz decembrim. ES līdzfinansē 158 260 EUR, kopējās izmaksas lēšamas ap 185,6 tūkstošu eiro apmērā.

ES Atveseļošanas fonda projekts Nr. 4.1.1.3.i.0/1/23/I/CFLA/021.


Latvijas Atveseļošanas un noturības mehānisma plāna 2. komponentes “Digitālā transformācija” 2.2. reformu un investīciju virziena “Uzņēmumu digitālā transformācija un inovācijas” 2.2.1.r. “Uzņēmējdarbības digitālās transformācijas pilna cikla atbalsta izveide ar reģionālo tvērumu” 2.2.1.2.i.  investīcijas

“Atbalsts procesu digitalizācijai komercdarbībā”

Rīgas 2. slimnīcas Centrālās sterilizācijas un dezinfekcijas nodaļa  Centrālās sterilizācijas un dezinfekcijas nodaļas virsmāsa Inese Bekmane. Attēls: Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs. 

Pateicoties Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) līdzatbalstam 4 800 EUR apmērā, no 2023. gada jūlija līdz decembrim tika realizēta Rīgas 2. slimnīcas Centrālās sterilizācijas un dezinfekcijas nodaļas procesu digitalizācija un darbplūsmas vienkāršošana –  iegādātas un uzstādītas datortehnikas iekārtas, svītru kodu lasītāji, printeri un instalēta atbilstoša programmatūra. Kopējās projekta izmaksas: 15 tūkstoši eiro.


Stacionārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas 2. slimnīca”

SIA “Rīgas 2. slimnīca” ar 2010. gada 1. novembri sāk īstenot Eiropas Savienības fonda projektu “Stacionārās veselības aprūpes infrastruktūras uzlabošana Rīgas pašvaldības SIA “Rīgas 2. slimnīca”, uzlabojot veselības aprūpes pakalpojumu kvalitāti un paaugstinot pakalpojumu izmaksu efektivitāti”, Nr. 3DP/3.1.5.3.1./10/IPIA/VEC/010 ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda līdzfinansējumu.

Projekts tika realizēts divās kārtās:

I kārta “Ēkas ārējā un iekšējā rekonstrukcija, ietverot informācijas stenda un informācijas plāksnes piegādi” tika pabeigta 15.12.2011. Tās ietvaros veikts:

  • Neatliekamās medicīniskās palīdzības un uzņemšanas nodaļas renovācija.
  • Jumta seguma rekonstrukcija un pārseguma siltināšana.

II kārta “Ēkas iekšējā renovācijas II kārta” pabeigta 30.04.2012. Tās ietvaros veikts:

  • Dezinfekcijas un sterilizācijas nodaļas renovācija un rekonstrukcija.