Latvijas Traumatologu un ortopēdu asociācijas sēde - Rīgas 2.slimnīca

Latvijas Traumatologu un ortopēdu asociācijas sēde

04.06.2024. | Rīgas 2.slimnīca

Eksperti apsprieda jaunākās inovācijas un praksi traumatoloģijas un ortopēdijas jomā.

2024. gada 31. maijā Rīgas 2. slimnīcā veiksmīgi norisinājās Latvijas Traumatologu un ortopēdu asociācijas sēde, kurā piedalījās vadošie nozares speciālisti un eksperti no Latvijas. Sēdes laikā tika apspriesti jaunākie sasniegumi, inovācijas un labās prakses piemēri traumatoloģijas un ortopēdijas jomā.
Pasākuma dalībnieki izskatīja vairākus aktuālus jautājumus par sekojošām tēmām:
– Periprotēzes lūzumi pēc ceļa locītavas endoprotezēšanas. Osteosintēzes scenārijs (Dr. I.Terjajevs);
– Periprotēzes lūzumi pēc ceļa locītavas endoprotezēšanas. Revīzijas endoprotezēšanas scenārijs (Dr. R.Eņģels / Dr. M.Zolmanis);
– Klīnisku gadījumu apspriede, kurā piedalījās Rīgas 2. slimnīcas ārsti, Liepājas slimnīcas ārsti, Ventspils slimnīcas ārsti un Daugavpils slimnīcas ārsti.

“Mēs esam ļoti priecīgi, ka šī profesionāļu sēde norisinājās Rīgas 2. slimnīcā.,” teica dr. Sandris Petronis, Rīgas 2. slimnīcas valdes priekšsēdētājs. “Mūsu mērķis ir vienmēr atbalstīt un veicināt profesionālo izaugsmi un sadarbību starp speciālistiem, lai nodrošinātu vislabāko aprūpi mūsu pacientiem.”

Latvijas traumatologu un ortopēdu asociācijas prezidents. Dr. Mārtiņš Malzubris piebilda: “Šādas sēdes ir būtiskas, lai apmainītos ar zināšanām un pieredzi, kā arī veidotu ciešāku sadarbību starp speciālistiem. Mēs esam pateicīgi Rīgas 2. slimnīcai par viesmīlību un izciliem apstākļiem.”

Sēde noslēdzās ar apņemšanos turpināt darbu pie nozares attīstības un uzlabojumiem, kā arī ar konkrētu plānu izstrādi nākotnes projektiem un sadarbības iniciatīvām.

Par Latvijas Traumatologu un ortopēdu asociāciju:
Latvijas Traumatologu un ortopēdu asociācija ir profesionāla organizācija, kas apvieno traumatologus un ortopēdus no visas Latvijas. Asociācijas mērķis ir veicināt medicīnas nozares attīstību, apmācību un sadarbību starp speciālistiem, kā arī nodrošināt augstākās kvalitātes aprūpi pacientiem.

Par Rīgas 2. slimnīcu:
Rīgas 2. slimnīca ir viena no vadošajām medicīnas iestādēm Latvijā, kas piedāvā plašu medicīnisko pakalpojumu klāstu un ir pazīstama ar savu augsto profesionālo standartu un inovāciju ieviešanu pacientu aprūpē.