No 19. marta stājas spēkā izmaiņas maksas pakalpojumu cenrādī - Rīgas 2.slimnīca
Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.

No 19. marta stājas spēkā izmaiņas maksas pakalpojumu cenrādī

19.03.2024. | Rīgas 2.slimnīca

Ar š.g. 19. martu ir spēkā izmaiņas traumatoloģijā un ortopēdijā specializētās Rīgas 2. slimnīcas maksas pakalpojumu cenrādī. Lai nodrošinātu ārstniecības pakalpojumu pieejamību un vienlīdz augstu kvalitāti, daļai no pozīcijām ir paaugstināts tarifs.

Aktuālais CENRĀDIS >>

Ārstēšanās izmaksas pilnībā vai daļēji var segt apdrošināšanas kompānija, pamatojoties uz to, kāda apdrošināšanas pakalpojumu pakete katram klientam ir aktīva. Rīgas 2. slimnīca sadarbojas ar septiņiem apdrošināšanas uzņēmumiem, pamatojoties uz savstarpēji noslēgto līgumu nosacījumiem:

1. Apdrošināšanas akciju sabiedrība (AAS) “BALTA”
  2. “Baltijas Apdrošināšanas Nams” apdrošināšanas akciju sabiedrība
  3. AAS “BTA Baltic Insurance Company”
  4. “Compensa Life Vienna Insurance Group SE” Latvijas filiāle
  5. “ERGO Life Insurance SE” Latvijas filiāle
  6. AAS “Gjensidige” Latvijas filiāle
  7. AS “If P&C Insurance” Latvijas filiāle

Lai pieteiktos Rīgas 2. slimnīcas Konsultatīvās poliklīnikas vai Diagnostiskās radioloģijas nodaļas pakalpojumiem:

• veiciet e-pierakstu mājaslapā;
  • zvaniet 80200991 (darba dienās plkst. 8:00 – 16:00);
  • rakstiet e-pastu uz pieraksts@slimnica.lv.