Rīgas 2. slimnīca piedalās starptautiskā konferencē “Teorija un prakse veselības aprūpē” - Rīgas 2.slimnīca
Attēlam ir ilustratīva nozīme. Avots: pexels.com

16.12.2021. | Rīgas 2.slimnīca

Ceturtdien, 16. decembrī, Latvijas Universitātes (LU) Rīgas 1. medicīnas koledžā notika starptautiska zinātniskā konference “Teorija un prakse veselības aprūpē (Theory and practice in health care)”, kur piedalījās arī Rīgas 2. slimnīcas komanda.

Pasākumā piedalījās septiņu valstu augstskolu, koledžu un veselības aprūpes iestāžu pārstāvji no Latvijas, Lietuvas, Čehijas, Slovākijas, Bulgārijas, Polijas un Kipras.

Zinātniskā konferencē piedalījās arī SIA “Rīgas 2. slimnīcas” valdes priekšsēdētājs, traumatologs, ortopēds dr. Sandris Petronis ar tēmu “No datorasistētas operācijas līdz biokeramikai. Jaunās tehnoloģijas traumatoloģijā ortopēdijā”. ​