Starptautiska sadarbība veselības aprūpes kvalitātes uzlabošanai - Rīgas 2.slimnīca

Starptautiska sadarbība veselības aprūpes kvalitātes uzlabošanai

30.05.2024. | Evita Rancāne, Mārketinga un komunikācijas speciāliste.

Š.g. 24. maijā Rīgas 2. slimnīcu apmeklēja Kizilordas augstākās medicīnas koledžas (Kazahstānas Republika) speciālistu delegācija. Vizītes mērķis bija dalīties pieredzē un stiprināt starptautisko sadarbību medicīnas jomā.
Delegācijas viesi tika iepazīstināti ar uzņemšanas nodaļu, centrālo sterilizācijas nodaļu, poliklīnikas nodaļu un slimnīcas 5. nodaļu.

Kazahstānas delegācijas pārstāve Kilmokora Žanar Amangeldijevna un Adbikanijeva Bahit Jagizbajevna izteica pateicību par silto uzņemšanu un dalījās ar saviem iespaidiem:
“Mēs esam ļoti iepriecinātas par iespēju apmeklēt Rīgas 2. slimnīcu un redzēt, kā tiek nodrošināta augstas kvalitātes medicīniskā aprūpe pacientiem. Šī pieredze noteikti palīdzēs mums uzlabot mūsu pašu praksi Kazahstānā.”

Attēli no Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīva