Mācībās “Namejs 2023” tiek pilnveidotas prasmes spējā vienlaikus uzņemt daudzus cietušos - Rīgas 2.slimnīca
Rīgas 2. slimnīcas dalība valsts aizsardzības mācībās “Namejs 2023”. Attēls: Zemessardzes 1. Rīgas brigādes Medicīnas rotas fotoarhīvs.

02.10.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Valsts aizsardzības mācībās “Namejs 2023” tika integrēti arī medicīniskie incidenti civilmilitārās sadarbības veicināšanai. Sadarbībā ar LR Zemessardzes 1. Rīgas brigādi 29. septembrī arī Rīgas 2. slimnīcā pilnveidojām prasmes cietušo evakuācijā un ārstniecības iestādes spējā vienlaikus uzņemt daudzus cietušos.

Rīgas 2. slimnīcai kā valsts drošības stratēģiskai infrastruktūrai dalība mācībās ir nozīmīgs atskaites punkts turpmākai pilnveidei un partnerībai ar citām iestādēm civilmilitārās medicīnas jautājumos.