Rīgas 2. slimnīcas komanda sveic jubilejā dr. Jāni Keseli - Rīgas 2.slimnīca
Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.

Rīgas 2. slimnīcas komanda sveic jubilejā dr. Jāni Keseli

20.01.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Šodien, 20. janvārī, Rīgas 2. slimnīcas komanda skaistajā dzīves jubilejā sveic dr. Jāni Keseli – paldies par ilgstošo un augsti profesionālo ieguldījumu veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanā, pilnveidošanā un sabiedrības veselības veicināšanā divās paaudzēs! Lai top!

Ilggadējais specializētās slimnīcas traumatologs, ortopēds dr. Jānis Keselis ir izcils un pieprasīts profesionālis, kurš savus darba pienākumus veic atbildīgi, pārdomāti, sniedzot gan neatliekamo medicīnisko palīdzību, gan veicot sarežģītas ortopēdiskās operācijas, gan izglītojot personālu. Ārstniecības daļas un 3. nodaļas vadītājs Jānis Keselis ir nozīmīgs jauno kolēģu atbalsts, kurš iedrošina un virza uz izaugsmi topošos traumatoloģijas un ortopēdijas jomas speciālistus, tā attīstot ārstniecības virzienu ilgtermiņā.

Lai top!