Senioru kaulu un locītavu veselība: endoprotezēšana - Rīgas 2.slimnīca
Datornavigācijas sistēma "Orthopilot", attēlam ir ilustratīva nozīme. Avots: B. Braun Group

Senioru kaulu un locītavu veselība: endoprotezēšana

01.10.2022. | Rīgas 2.slimnīca

1. oktobrī tika atzīmēta Starptautiskā senioru diena. Nozīmīgs ikdienas dzīves kvalitātes aspekts ir locītavu un kaulu veselība, tādēļ jaunākajā veselības raidījumā Laimīgs un vesels pieredzējuši Rīgas 2. slimnīcas ārsti, sertificēti traumatologi, ortopēdi dr. Sandris Petronis un dr. Jānis Keselis izklāsta endoprotezēšanas metodes, kā arī skaidro mūsdienu medicīnas iespējas, sniedzot palīdzību plašam pacientu lokam. Locītavas endoprotezēšana ir ķirurģiska procedūra, kuras laikā tiek veikta slimas locītavas aizvietošana ar mākslīgu locītavu jeb endoprotēzi.

SIA “Rīgas 2. slimnīca” ir veselības aprūpes kapitālsabiedrība. Galvenais darbības virziens ir kustību balsta sistēmas slimību ārstēšana un rehabilitācija, kā arī neatliekamā medicīniskā palīdzība skeleta traumu gadījumos un plānveida ortopēdisko ārstniecību dažādu skeleta un locītavu slimību gadījumos