Rīgas valstspilsētas veselības aprūpes iestādes rīko konferenci profesionāļiem - Rīgas 2.slimnīca
Konferenci "Jaunākās tendences veselības aprūpē" organizē Rīgas 1. slimnīca, Rīgas 2. slimnīca, Rīgas Veselības centrs un Rīgas Dzemdību nams.

Rīgas valstspilsētas veselības aprūpes iestādes rīko konferenci profesionāļiem

16.10.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Rīgas domes (RD) kapitālsabiedrības veselības aprūpes jomā rīko konferenci ģimenes ārstiem “Jaunākās tendences veselības aprūpē”. Pasākums norisināsies 20. oktobrī no plkst. 11:00 attālināti un klātienē Rīgas 1. slimnīcas Lielajā konferenču zālē, Bruņinieku ielā 5.

Šāds pasākums kopīgi tiek organizēts pirmo reizi. Kā lektori uzstāsies Rīgas Veselības centra, Rīgas Dzemdību nama, Rīgas 1. slimnīcas un Rīgas 2. slimnīcas speciālisti. Dalībnieki iegūs 5 tālākizglītības punktus.

Konferences programmā tiek apskatīts plašs tematu loks. Par aktualitātēm traumatoloģijā un ortopēdijā lekciju lasīs dr. Viktors Ļiņovs, radiologs, Rīgas 2. slimnīcas Diagnostiskās radioloģijas nodaļas vadītājs, un dr. Jānis Keselis, traumatologs, ortopēds, Rīgas 2. slimnīcas Ārstniecības daļas vadītājs.

Programma:

• Mūsdienīgs skatījums uz grūtniecības aprūpi un dzemdību vadību;
  • Rehabilitācijas pasākumi bērniem ar kavētu psihomotoro attīstību;
  • Aktualitātes traumatoloģijā un ortopēdijā;
  • Aktualitātes bērnu kardioloģijā un diagnostikā;
  • Aptaukošanās kā slimība. Riski un ārstēšanas iespējas;
  • Sāpes algologa praksē;
  • Balss traucējumu diagnostika un ārstēšanas iespējas;
  • Vairogdziedzera un epitēlijķermenīšu patoloģiju izmeklēšana un ārstēšana.