Slimnīcā praktizējošā dr. Maija Gavronska iegūst nomināciju “Mans mīļais ģimenes ārsts” - Rīgas 2.slimnīca
Akcijas “Meklējam labu ģimenes ārstu” noslēguma pasākums. No kreisās: izdevniecības “Dienas Žurnāli” valdes loceklis Edgars Kots, ģimenes ārste, interniste dr. Maija Gavronska, Valsts prezidents Egils Levits un Andra Levite. © Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja.

24.05.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Svinīgā ceremonijā Rīgas pilī norisinājās ikgadējās akcijas “Meklējam labu ģimenes ārstu” laureātu sveikšana. 19. maijā tika noskaidrots, ka nomināciju “Mans mīļais ģimenes ārsts” ieguvusi vispārējās prakses ģimenes ārste, Rīgas 2. slimnīcas internists dr. Maija Gavronska.

Pieredzējušās ārstes pirmā darba vieta medicīnas studiju laikā bija Rīgas 2. slimnīca. Šobrīd medicīnas iestādes telpās dr. M. Gavronska vada savu ģimenes ārsta praksi. Ārste dalās iespaidos, ka apbalvošanas ceremonijas laikā jutusies ļoti saviļņota, un pasākums norisinājās jaukās, mierīgās un maigās noskaņās.

“Esmu ļoti pacilāta par šo pagodinājumu. Ir jauki, ka apkārtējie uzslavē mediķu darbu. Man ir patiess prieks, ka varu palīdzēt cilvēkiem,” gandarījumu pauž dr. M. Gavronska. Kā atzīst ārste, ikdienā darba ir daudz, turklāt pacienti ir dažādi. “Profesijas kolēģiem novēlu ikdienā strādāt ar vairāk labvēlīgiem un pozitīvi noskaņotiem pacientiem, tā vairojot prieku par savu nodarbošanos,” vēl sertificētā ģimenes ārste un interniste.

Dr. M. Gavronska izsaka pateicību visiem, kas palīdzējuši sasniegt rezultātus, rūpējoties par līdzcilvēku veselību: “Esmu pateicīga pacientiem par uzticēšanos un prakses komandai – ārsta palīdzei Ludmilai un māsai Jolantai – par sadarbošanos ikdienā!

Īpašu paldies saku Rīgas 2. slimnīcas valdes priekšsēdētājam dr. Sandrim Petronim un dr. Jānim Petronim par ilggadējo sadarbību un atbalstu prakses telpu nodrošināšanā.”

Par akciju “Meklējam labu ģimenes ārstu”

Izdevniecības “Dienas žurnāli” izdevuma “Veselība” rīkotā akcija “Meklējam labu ģimenes ārstu” šogad tiek aizvadīta jau 10. reizi. No š. g. februāra līdz aprīlim Latvijas iedzīvotāji bija aicināti balsot un iesūtīt vēstules, savus pieredzes stāstus par veselības jomas pārstāvjiem – ģimenes ārstiem un ģimenes ārstu māsām –, kuri savu darbu dara profesionāli, ir pašaizliedzīgi, iejūtīgi un atsaucīgi.