Rīgas 2. slimnīcas vadītājs S. Petronis saņem ​Atzinības krusta komandiera apbalvojumu - Rīgas 2.slimnīca
​Latvijas Valsts prezidents Egils Levits un dr. Sandris Petronis. Foto autors: Ilmārs Znotiņš, Valsts prezidenta kanceleja

05.05.2022. | Rīgas 2.slimnīca

Valsts prezidents Egils Levits un Ordeņu kapituls 2022. gada 4. aprīlī nolēma atbilstoši Valsts apbalvojumu likuma 30. pantam par sevišķiem nopelniem Latvijas valsts labā apbalvot ar Atzinības krustu un iecelt par Atzinības krusta komandieri SIA “Rīgas 2. slimnīca” valdes priekšsēdētāju, Rīgas Stradiņa universitātes Ortopēdijas katedras docētāju dr. Sandri Petroni.

Atzinības krusta devīze ir Pour les honnêtes gens (“Godaprāta ļaudīm”) un ar Atzinības krustu apbalvo par izcilu Tēvijas mīlestību un par sevišķiem nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, zinātnes, sporta un izglītības darbā. Par nopelniem uzskatāma uzticīga un uzcītīga kalpošana valsts vai pašvaldības dienestā, priekšzīmīga un godīga darba izpilde, ikviena sabiedriska kalpošana, tautas gara, pašdarbības un saimniecisko spēku attīstīšana.

Rīgas 2.slimnīcas darbinieki lepojas un sveic mūsu valdes priekšsēdētāju ar pelnīto augsto apbalvojumu!