Absolventu pulkam pievienojušies desmit Rīgas 2. slimnīcas darbinieki - Rīgas 2.slimnīca
2022./2023. akad. gada absolventi. Attēls: Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.

Absolventu pulkam pievienojušies desmit Rīgas 2. slimnīcas darbinieki

21.07.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Rīgas 2. slimnīcas personāls nepārtraukti pilnveido savas zināšanas un prasmes. 2023. gada izlaidumu sezonā absolventu pulkam pievienojušies 10 darbinieki, iegūstot augstāko izglītību vai profesionālo kvalifikāciju medicīnas jomā.

Absolventi saņēma simboliskas dāvanas – augu, kas plauks, augs un attīstīsies kopā ar gūtajām zināšanām un vairos profesionalitāti, kā arī grāmatu, kas kalpos par padomdevēju kā darba, tā privātajās gaitās.

Sveicam un lepojamies ar kolēģu akadēmiskajiem sasniegumiem: Ā. Augstkalns, L. Boluža, A. Fjodorova, J. Golubova, A. Ivanova, A. Mikucka, D. L. Petkune, Ā. Zemītis, D. Znota un K. Želve.

2022./2023. akad. gadā specializētās medicīnas iestādes darbinieki ieguvuši bakalaura grādu māszinībās (2), veselības aprūpē ar fizioterapeita kvalifikāciju (1), radiogrāfijā (1), māsas palīga profesionālo kvalifikāciju (2), radiologa asistenta (1) un ārsta palīga (1) pirmā līmeņa diplomu, maģistra grādu veselības aprūpē (1) un uzņēmējdarbībā (1) ar izcilību.

Rīgas 2. slimnīca: Profesionāli. Cilvēcīgi. Kopā.