Rihards Sīpols iegūst ārsta speciālista kvalifikāciju traumatoloģijā un ortopēdijā - Rīgas 2.slimnīca
LU Rezidentūras izlaidums. No kreisās: prof. Valdis Segliņš, LU prorektors dabas, tehnoloģiju un medicīnas zinātņu jomā, dr. Rihards Sīpols. Foto: Jānis Brencis, LU fotoarhīvs.

29.09.2022. | Rīgas 2.slimnīca

Jauno ārstu saimei pievienojušies 88 Latvijas Universitātes rezidenti, tostarp dr. Rihards Sīpols, iegūstot ārsta speciālista kvalifikāciju traumatoloģijā un ortopēdijā.

Jaunais speciālists dr. R. Sīpols jau otrajā paaudzē, tāpat kā tēvs traumatologs, ortopēds dr. Edgars Sīpols, turpinās darbu Rīgas 2. slimnīcā. Jaunie kolēģi savas zināšanas un praktiskās iemaņas ieguvuši LU sadarbības ārstniecības iestādēs, no kurām lielāko ieguldījumu gan ar augsti profesionāliem un akadēmiski sagatavotiem speciālistiem, gan ar jaunāko medicīnas tehnoloģiju iekārtām

Novēlam izdošanos profesionālajās gaitās, pacientiem sniedzot kustību brīvību. Komandā ir spēks!

SIA “Rīgas 2. slimnīca” ir veselības aprūpes kapitālsabiedrība. Galvenais darbības virziens ir kustību balsta sistēmas slimību ārstēšana un rehabilitācija, kā arī neatliekamā medicīniskā palīdzība skeleta traumu gadījumos un plānveida ortopēdisko ārstniecību dažādu skeleta un locītavu slimību gadījumos.