Personāls pilnveido zināšanas, tā uzlabojot pacientu pieredzi - Rīgas 2.slimnīca
No kreisās: absolventes Ingrīda Tikiņa, Laura Lūsiņa, Rīgas 2. slimnīcas valdes priekšsēdētājs dr. Sandris Petronis, Pacientu aprūpes vadītāja Ilze Klēģere. Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.

Personāls pilnveido zināšanas, tā uzlabojot pacientu pieredzi

05.09.2022. | Rīgas 2.slimnīca

Mūsu personāls regulāri pilnveido prasmes un iemaņas, tā uzlabojot pacientu pieredzi. Sveicam un lepojamies ar trīs kolēģēm – L. Lūsiņu, V. Sļepihu un I. Tikiņu –, kuras apguvušas Latvijas Universitātes P. Stradiņa medicīnas koledžas profesionālās pilnveides izglītības programmu “Vispārējās aprūpes māsas specializācija perioperatīvajā aprūpē”.

“Iesaku ikvienam speciālistam laiku pa laikam izglītoties un pilnveidot zināšanas. Svarīgi ir izvērtēt un izvēlēties kvalitatīvākās mācību iespējas, jo investīcija mācībās, pašattīstībā un profesionālajā izaugsmē ir vērtība, ko neviens neatņems. Esmu ļoti apmierināta ar apgūto mācību programmu, kas nodrošināja kvalitatīvu teorētisko un, vēl svarīgāk, praktisko zināšanu bāzi,” komentē Rīgas 2. slimnīcas Operāciju bloka vadītāja Laura Lūsiņa.