Darbu uzsāk jaunais valdes loceklis Kristaps Ločs - Rīgas 2.slimnīca
Rīgas 2. slimnīcas valdes. No kreisās: valdes priekšsēdētājs dr. Sandris Petronis un valdes loceklis Kristaps Ločs. Foto: Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.

Darbu uzsāk jaunais valdes loceklis Kristaps Ločs

01.02.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Rīgas 2. slimnīcas vadība kopš 2023. gada 1. februāra papildināta ar valdes locekļa amatu. Šis pienākums uzticēts Kristapam Ločam. Viņa atbildības lokā ir finanšu vadības, korporatīvās pārvaldības, iekšējās kontroles sistēmas un stratēģiskās attīstības jautājumi.

Kristaps Ločs, iepazīstinot ar savu redzējumu, kā attīstīt slimnīcu ilgtermiņā, uzver: “Mūsu prioritāte ir nodrošināt vēl labāku pieejamību specializētajiem pakalpojumiem traumatoloģijā un ortopēdijā Rīgas kreisajā krastā. Strādāsim pie tā, lai tuvākajos gados īstenotu ieceri uzbūvēt jaunu multifunkcionālu ēkas piebūvi. Tāpat būtiski ir sakārtot un modernizēt jau esošās slimnīcas vidi – gan renovēt telpas, gan iegādāties jaunas medicīnas iekārtas. Turklāt nepieciešams papildināt komandu ar augstas klases speciālistiem, kas strādā ar jaunajām tehnoloģijām, kā arī attīsta pētniecisko darbību. Nākamā prioritāte – pacientu plūsmas un slimnīcas iekšējo procesu vadības moderna organizācija, ieviešot dažādus digitālos risinājumus.”

“Esmu pārliecināts, ka mums izdosies izveidot Rīgas 2. slimnīcu par multifunkcionālu un modernu augstas klases traumatoloģijas un ortopēdijas ārstniecības iestādi, kurā ir izcila darba vide un kurā strādā augstas raudzes profesionāļi. Mēs vēlamies nodrošināt saviem pacientiem aizvien labāku pieredzi un esmu pārliecināts, ka mums tas izdosies, jo savus mērķus īstenojam profesionāli, cilvēcīgi, kopā!” uzsver K. Ločs.

Kā ziņots, valdes locekļa amata kandidāts tika izvēlēts publiskas kandidātu pieteikšanās procedūras rezultātā.