LĀB valdē ievēlēts dr. Sandris Petronis - Rīgas 2.slimnīca
Dr. Sandris Petronis. Attēls: Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.

LĀB valdē ievēlēts dr. Sandris Petronis

15.11.2022. | Rīgas 2.slimnīca

Latvijas Ārstu biedrības (LĀB) biedru kopsapulcē, kas norisinājās 15.11.22., ir ievēlēta jauna valde. Par valdes locekli kļuvis sertificēts traumatologs, ortopēds, Rīgas 2. slimnīcas valdes priekšsēdētājs dr. SANDRIS PETRONIS, saņemot 219 balsis. Par LĀB prezidenti atkārtoti uz četriem gadiem ir ievēlēta ģimenes ārste Ilze Aizsilniece.

Slimnīcas komanda dr. S. Petronim vēl īstenot nospraustos mērķus!

Avots: Latvijas Ārstu biedrības prezidentes amatā atkārtoti ievēlēta Ilze Aizsilniece, arstubiedriba.lv

Latvijas Ārstu biedrību

Latvijas Ārstu biedrība dibināta 1988. gadā. Biedrības darbības mērķis ir veselības aprūpes sistēmas un ārstu kvalifikācijas pastāvīga pilnveidošana, Latvijas ārstu tiesisko, profesionālo un ekonomisko interešu aizstāvība, tautas veselības veicināšana, veselības aprūpes organizācijas uzlabošana, medicīnas izglītības sistēmas pilnveidošana, kā arī ārstu ētikas principu popularizēšana un to ievērošanas kontrole.