Aktīvs un traumēts: dr. Sandris Petronis žurnālā “KLUBS” konsultē par paaugstinātu traumu risku - Rīgas 2.slimnīca
Raksts “Aktīvs un traumēts” (žurnāls KLUBS (Nr. 7 (343)), jūlijs, 2023). Attēls: Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.

24.07.2023. | Rīgas 2.slimnīca

“Aktīvā atpūta liek patīkami kūsāt adrenalīnam asinīs, bet vasaras priekus mēdz pamatīgi sabojāt traumas,” tā rakstīts žurnāla KLUBS (Nr. 7 (343)) jūlija numurā vēršot uzmanību traumatismam gada siltajos mēnešos. Rakstā “Aktīvs un traumēts” dr. Sandris Petronis, Rīgas 2. slimnīcas valdes priekšsēdētājs un sertificēts traumatologs, ortopēds konsultē par paaugstinātu traumu risku.

Publikācijā var uzzināt visu svarīgākāko par lūzumiem, sastiepumiem un plīsumiem, apdegumiem, kā arī grieztām un plēstām brūcēm – tipiskākajiem cēloņiem un sekām, piesardzības pasākumiem, kā arī pirmo palīdzību.

Rīgas 2. slimnīca: mēs palīdzam risināt neplānotās dzīves situācijas 24 stundas diennaktī!