Latvijas Traumatologu un ortopēdu asociācijas valdē ievēlēts dr. Sandris Petronis - Rīgas 2.slimnīca
Sertificēts traumatologs, ortopēds dr. Sandris Petronis. Foto: Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.

28.02.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Februāra nogalē Latvijas Traumatologu un ortopēdu asociācijai (LTAO) ir ievēlēta jauna valde. Par vienu no četriem profesionālās organizācijas valdes locekļiem ievēlēts arī dr. Sandris Petronis, sertificēts traumatologs, ortopēds, Rīgas 2. slimnīcas valdes priekšsēdētājs.

Jaunajā LTAO valdes sastāvā ir pieci traumatologi, ortopēdi – prezidents ir dr. Mārtiņš Malzubris, valdes locekļi – dr. Valts Boginskis, dr. Sandris Petronis, dr. Igors Terjajevs un dr. Matīss Zolmanis.

“Jau no bērna kājas esmu saistīts ar traumatoloģijas un ortopēdijas jomu. Man kā ārstam ir svarīgi, lai pacientam būtu labākā iespējamā pieredze, saņemot ārstniecības pakalpojumus. Gan konsultējot un operējot pacientus, gan daloties zināšanās kā docētājs un uzstājoties zinātniskajās konferencēs, gan iesaistoties profesionālajās organizācijas, varu sniegt vislielāko ieguldījumu Latvijas traumatoloģijas un ortopēdijas jomas attīstībā,” akcentē dr. S. Petronis, kurš ir valdes loceklis arī Latvijas Ārstu biedrībā un Latvijas Slimnīcu biedrībā.

LTAO mērķi:

• veicināt sadarbību starp asociācijas biedriem un ārstniecības iestādēm, citu specialitāšu biedriem;
  • uzlabot ortopēdisko slimību un traumu diagnostiku un ārstēšanu;
  • nodrošināt ārstu traumatologu, ortopēdu profesionālās sagatavotības paaugstināšanu;
  • nodrošināt ārstu traumatologu, ortopēdu sagatavošanu un sertifikāciju;
  • nodrošināt ārstu traumatologu, ortopēdu darba rezultātu apkopošanu, statistiku un analīzi;
  • iesaistīties starptautisko profesionālo ārstu asociāciju darbībā;
  • nodrošināt pasākumu īstenošanu, kas ceļ ārstu traumatologu, ortopēdu prestižu sabiedrībā;
  • nodrošināt humānisma un estētisko darba tradīciju izkopšanu;
  • organizēt ārstu traumatologu, ortopēdu profesionālās sadarbības pasākumus;
  • izskatīt ārstu traumatologu, ortopēdu medicīniskās ētikas problēmās.