Rīgas 2. slimnīcas darbinieki saņem apbalvojumus “Gada balva sociālajā nozarē 2021” - Rīgas 2.slimnīca

14.12.2021. | Rīgas 2.slimnīca

Ceturtdien, 9. decembrī, plkst. 13.00 VEF Kultūras pilī svinīgā ceremonijā „Gada balva sociālajā nozarē 2021” septīto reizi tiek sveikti galvaspilsētas labākie sociālās un veselības aprūpes nozares darbinieki.

Pasākumu organizēja Rīgas domes (RD) Sociālo jautājumu komiteja sadarbībā ar Labklājības departamentu, lai apzinātu un godinātu sociālās un veselības aprūpes nozares darbiniekus pašvaldības iestādēs, kuri profesionāli, atbildīgi un godprātīgi veic savus darba pienākumus, sniedzot atbalstu rīdziniekiem, kā arī lai veicinātu izpratni par sociālās, medicīnas nozares darbinieku darbu, popularizētu un celtu to prestižu sabiedrībā, paaugstinātu darbinieku motivāciju un piederības sajūta savai profesijai.

RD Labklājības departamenta pasniegtās balvas šogad saņēma vairāki SIA “Rīgas 2.slimnīca” darbinieki:

• Nominācijā „Jaunā cerība” – vecākā apkopēja Kristīne Vinberga;
  • Nominācijā „Inovatīvākais darbinieks” – Diagnostiskās radioloģijas vadītājs Viktors Ļiņovs;
  • Nominācijā „Komandas līderis” – Uzņemšanas nodaļas virsmāsa Irina Cvirko;
  • Nominācijā „Saskarsmes eksperts” –
  • Psihiskās veselības projekta koordinatore, konsultatīvais psihologs Rita Siliņa;
  • nodaļas vadītājs, traumatologs, ortopēds Andulis Zellāns;
  • Fizikālās terapijas speciālists Māris Neļķe;
  • Nominācijā „Speciālists-skaitļu lietpratējs” – informācijas sistēmu administratore Elīna Freimane;
  • Rīgas domes priekšsēdētāja pateicības raksts – galvenā grāmatvede Žaneta Barone.

Sirsnīgi sveicam un lepojamies ar mūsu kolēģiem!