Svētku ieskaņā noskaidroti aktīvākie kolēģi un pasniegtas Gada balvas - Rīgas 2.slimnīca
Virtuālā izaicinājuma balvas aktīvākajiem dalībniekiem. Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.

Svētku ieskaņā noskaidroti aktīvākie kolēģi un pasniegtas Gada balvas

23.12.2022. | Rīgas 2.slimnīca

Rīgas 2. slimnīcas Gada balva’22 – profesionāli, cilvēcīgi, kopā

Komandā ir spēks! Gada izskaņā iekšējā Rīgas 2. slimnīcas balsojumā noskaidrojām teicamākos kolēģus.  Šoreiz Rīgas 2. slimnīcas personāla “Gada balvas 2022” nominācijās akcentējām mūsu vērtības – profesionalitāte, atbildība, godīgums, sadarbība, lojalitāte un konfidencialitāte.

Gada balvas'22 laureāti. No kreisās: dr. J. Keselis, L. Fišere, B. Lāce, valdes priekšsēdētājs dr. Sandris Petronis, dr. A. Zellāns, I. Klēģere (Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs).Sveicam un lepojamies ar laureātiem:

• Gada profesionālākais darbinieks 2022 – dr. Jānis Keselis, Ārstniecības daļas vadītājs;
  • Gada atbildīgākais darbinieks 2022 – Liene Fišere, 3. nodaļas virsmāsa;
  • Gada godīgākais darbinieks 2022 – Paula Gurtiņa, personāla un sabiedrisko attiecību speciāliste;
  • Gada sadarbības cilvēks 2022 – dr. Andulis Zellāns, 5. nodaļas vadītājs;
  • Gada lojālākais darbinieks 2022 – Ilze Klēģere, Pacientu aprūpes vadītāja;
  • Gada konfidenciālākais darbinieks 2022 – Baiba Lāce, Personāla nodaļas vadītāja.

Paldies ikkatram un ikvienam darbiniekam un speciālistam par ieguldījumu sabiedrības veselības veicināšanā un paveikto slimnīcas ceļā uz mērķtiecīgu attīstību!

Virtuālais izaicinājums – par aktīvāku un kustīgāku ikdienu

Mēs, Rīgas 2. slimnīcas komanda, vēlamies veicināt un popularizēt aktīvu dzīvesveidu. Trīs mēnešu garumā (15.09.-15.12.22.) kolēģi piedalījās “Strava” virtuālajā izaicinājumā trīs disciplīnās – iešanā, skriešanā un riteņbraukšanā. Kopumā veicām iespaidīgu distanci ar kāpumu 34354 m augstumā, kas ir teju četri Everesti (8849 m v.j.l.).

Top2 aktīvākos dalībniekus katrā no disciplīnām apbalvojām ar personalizētiem kausiem:

• skriešanā
  1. vieta – Juris Intenbergs
  2. vieta – dr. Ieva Pūce
  • velobraukšanā
  1. vieta – Anete Andže – Škaduna
  2. vieta – Ieva Vīksna
  • iešanā
  1. vieta – dr. Dāvis Sosārs
  2. vieta – Baiba Lāce

Visās disciplīnās kopvērtējumā visaktīvākā dalībnieka tituls ir Ievai Vīksnai. Katrs virtuālā izaicinājuma dalībnieks saņēma apliecinājumu par aktīvu līdzdalību. Sveicam aktīvākos kolēģus un novēlam kustīgāku ikdienu ikvienam no mums!