Zīmols - Rīgas 2.slimnīca
24/7 neatliekamā medicīniskā palīdzība traumatoloģijā

Zīmols

 

Rīgas 2. slimnīca – no stratēģijas līdz zīmolam

 

Mēs esam

Specializēta traumatoloģijas un ortopēdijas slimnīca, kas nodrošina diennakts neatliekamo medicīnisko palīdzību, diagnostiku, plānveida operācijas, rehabilitāciju, aprūpi un preventīvos pasākumus.

Mēs palīdzam

Risināt neplānotās dzīves situācijas, kas saistītas ar traumām un ierobežotu mobilitāti.

Mēs strādājam 24/7

Mūsu komanda ir šeit un tuvu ikvienam mūsu klientam ceļā uz labāku dzīves kvalitāti.

Dzīve ir kustība ar virzienu un mērķi. Veselība ir dzīve ar prieku. Mūsu uzdevums ir būt tam spēkam, kas padara iespējamu un atvieglo mūsu pacientu kustību. Lai viņiem turpinātos pilnvērtīga dzīve. Lai tajā būtu vairāk sasniegtu mērķu.

Slimnīca ir sarežģīts mehānisms, kurā ikviens posms, ikviens tās komandas dalībnieks, ir vitāli svarīgs. Mūsu vērtību sistēma balstās cilvēcībā un profesionalitātē. Mēs esam atvērti jaunām zināšanām, tehnoloģijām un prasmēm. Mēs klausāmies un sadzirdam, mēs atbalstām un nomierinām, mēs esam tur, kur ir svarīgi būt un tad kad tas visvairāk nepieciešams.

Pasaule ap slimnīcu mainās. Slimnīcas vieta uz kartes nemainās, bet arī mums ir sava kustība. Katram darbiniekam – personīgā izaugsme. Slimnīcai – ceļš uz jaunu un mūsdienīgu klīniku, kurā spēsim savu uzdevumu paveikt vēl efektīvāk. Bet visiem kopā – sadarbība, prieks par jau sasniegto un sapnis par nākotnes slimnīcu.

Rīgas 2. slimnīca: Profesionāli. Cilvēcīgi. Kopā.

ZILS:

Lejupielādēt: horizontāls

Logotipa atvasinājumi

BALTS:

Lejupielādēt: horizontāls

MELNS:

Lejupielādēt: horizontāls