Popularizējam aktīvu dzīvesveidu! Noskaidroti aktīvākie slimnīcas komandas virtuālā izaicinājuma dalībnieki - Rīgas 2.slimnīca
Virtuālā izaicinājuma laureāti. Foto: Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.

25.05.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Jau otro reizi Rīgas 2. slimnīcas komanda piedalījās virtuālajā izaicinājumā, tā popularizējot veselīgu, kustīgu dzīvesveidu. Šoreiz aktīvākie kolēģi mērojās spēkiem piecās dažādās disciplīnās 12 nedēļu garumā. Kopumā sportiskie kolēģi pieveica tūkstošiem kilometru garas distances.

Lietotnes “Strava” virtuālā izaicinājuma mērķis bija veicināt fiziskās aktivitātes ikdienā, piedaloties tādās disciplīnās kā iešana, peldēšana, skriešana, riteņbraukšana un svarcelšana. 1. un 2. vietas ieguvēji tika apbalvoti ar kausu, bet 3. vietas ieguvēji saņēma veicināšanas balvu kaulu un locītavu veselības stiprināšanai.

Iešanas disciplīnas 1. vietas ieguvēja, Operāciju bloka māsu palīgs, Ligita Jegorova mēroja precīzi 800 km. “Kamēr tu kusties, tikmēr tu esi dzīvs. Un nav svarīgi, vai tu soļo, skrien, peldi vai tml. Paldies izaicinājuma organizētājiem, jo, pateicoties šim pasākumam, es pavadīju ziemu un satiku pavasari, esot ārā. Es redzēju, kā uzplaukst pirmie ievu un kastaņu pumpuri un kā lēkā pirmās vardes. Kustībā ir spēks!” tā uz sportiskām aktivitātēm iedrošina L. Jegorova.

Izaicinājuma laureāti

Iešanas disciplīna:

1. vieta – L. Jegorova, Operāciju bloks;
  2. vieta – dr. D. Sosārs, Diagnostiskās radioloģijas nodaļa;
  3. vieta – Ē. Burbo, Rehabilitācijas nodaļa.

Skriešanas disciplīna:

1. vieta – J. Intenbergs, Uzņemšanas nodaļa;
  2. vieta – dr. R. Mihailovskis, Uzņemšanas nodaļa.

Peldēšanas disciplīna:

1. vieta – dr. R. Mihailovskis, Uzņemšanas nodaļa;
  2. vieta – dr. I. Pūce, Intensīvās terapijas un anestezioloģijas nodaļa;
  3. vieta – dr. J. Keselis, Ārstniecības daļa.

Svarcelšanas disciplīna:

1. vieta – Ā. Augstkalns, Administratīvā atbalsta nodaļa;
  2. vieta – M. Kovaļevska, Konsultatīvā poliklīnika.

Riteņbraukšanas disciplīna:

1. vieta – dr. I. Pūce, Intensīvās terapijas un anestezioloģijas nodaļa;
  2. vieta – dr. D. Sosārs, Diagnostiskās radioloģijas nodaļa;
  3. vieta – dr. R. Mihailovskis, Uzņemšanas nodaļa.

Katrs virtuālā izaicinājuma dalībnieks saņēma diplomu par aktīvi iesaisti un veselīga dzīvesveida popularizēšanu. Sveicam aktīvākos kolēģus un novēlam kustīgāku ikdienu ikvienam no mums!