6. oktobrī dr. Sandris Petronis uzstāsies seminārā par senioru traumatismu - Rīgas 2.slimnīca
Dr. Sandris Petronis, sertificēts Rīgas 2. slimnīcas traumatologs, ortopēds un valdes priekšsēdētājs. Attēls: Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.

6. oktobrī dr. Sandris Petronis uzstāsies seminārā par senioru traumatismu

03.10.2023. | Ieva Kaša, SIA "OnPlate" projektu koordinatore, uztura speciāliste

Rīgas domes (RD) Labklājības departaments rīko semināru senioriem par traumatisma profilaksi. Pasākums norisināsies piektdienā, 6. oktobrī, no plkst. 16:00 Rīgas Veselības centra Imantas filiāles 1. korpusā, Imantas 8. līnijā, piedaloties traumatologam, ortopēdam un fizioterapeitam. Dalībnieki aicināti iepriekš pieteikties.

Seminārā uzstāsies:

• plkst. 16:00 – 17:00 lekcija “Traumatisma profilakse”

Sandris Petronis, sertificēts traumatologs, ortopēds, Rīgas 2.slimnīcas valdes priekšsēdētājs.

Dalībnieki uzzinās, kādi ir traumatisma riska faktori, traumatisma un lūzumu profilakses pasākumi, pirmā palīdzība traumu gadījumā, drošība dzīvesvietā un dodoties ikdienas gaitās.

• plkst. 17:15 – 18:15 izzinoša nodarbība “Kustības veselībai”

Evita Brensone, sertificēta fizioterapeite

Nodarbības apmeklētāji noskaidros, kāda slodze un vingrinājumi ir piemēroti senioru vecumā. Kopīgi izkustēsimies veicot līdzsvara, koordinācijas vingrinājumus.

Semināra dalībnieki saņems izdales materiālus par traumatisma profilaksi,  materiālu ar vingrinājumu programmu.

Pieteikšanās: pa tālruni +371 29423020 (Ieva) vai rakstot e-pastā ieva@onplate.lv.

Rīkotāji vērš uzmanību, ka vietu skaits ierobežots.

Organizatori informē, ka pasākuma laikā tiks fotografēts un filmēts RD Labklājības departamenta publicitātes materiālu vajadzībām.

Seminārs tapis sadarbībā ar SIA ‘’OnPlate’.