Neatstāj prātu uz asfalta! Intervija ar dr. Sandri Petroni - Rīgas 2.slimnīca
Septembra žurnāls KLUBS (Nr. 9, 2022). Attēls: Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.

Neatstāj prātu uz asfalta! Intervija ar dr. Sandri Petroni

30.09.2022. | Rīgas 2.slimnīca

Septembra žurnālā KLUBS (Nr. 9, 2022) lasāma intervija ar Pārdaugavā vienīgās traumatoloģijā un ortopēdijā specializētās slimnīcas valdes priekšsēdētāju, traumatologu ortopēdu dr. SANDRI PETRONI.

Ik dienu traumpunktā nonāk 3 līdz 5 neapdomīgi elektroskrejriteņu vadītāji vai ceļu satiksmes negadījumā iesaistītie dalībnieki. Nupat Rīgas 2. slimnīcā uzņēmām kādu pacientu, kas alkohola reibumā gūtas traumas rezultātā guvis vaļēju ceļa kauliņa lūzumu. Ārstēšana un rehabilitācija būs ilga. Mediķi rekomendē: ievērojiet drošas braukšanas pamatprincipus!

Interviju var izlasīt arī tiešsaistē “Kā krist no elektriskā skrejriteņa, lai paliktu dzīvs?”

Septembra žurnāls KLUBS (Nr. 9, 2022). Attēls: Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.

SIA “Rīgas 2. slimnīca” ir veselības aprūpes kapitālsabiedrība. Galvenais darbības virziens ir kustību balsta sistēmas slimību ārstēšana un rehabilitācija, kā arī neatliekamā medicīniskā palīdzība skeleta traumu gadījumos un plānveida ortopēdisko ārstniecību dažādu skeleta un locītavu slimību gadījumos.