Dr. Miķele piedalās SM diskusijā par drošu pārvietošanos ar elektroskrejriteni - Rīgas 2.slimnīca
Diskusijas dalībnieki. Attēls: Satiksmes ministrijas fotoarhīvs

Dr. Miķele piedalās SM diskusijā par drošu pārvietošanos ar elektroskrejriteni

12.08.2022. | Rīgas 2.slimnīca

12. augustā Jūrmalā norisinās LR Satiksmes ministrija rīkota diskusija par drošu pārvietošanos ar elektroskrejriteni. Diskusijā par jauniešu drošību ceļu satiksmē piedalās dr. SANTA MIĶELE, Rīgas 2. slimnīcas ārste-rezidente traumatoloģijas un ortopēdijas specialitātē.

Tuvojoties jaunajam mācību gadam, vēršam jauniešu un vecāku uzmanību – esiet atbildīgi un ievērojiet ceļu satiksmes noteikumus, braucot ar elektroskrejriteni un citiem pārvietošanās līdzekļiem! Dr. SANTA MIĶELE un citi eksperti uzsver: ir palielinājies elektroskrejriteņu vadītāju traumu skaits, turklāt ievainojumi ir smagi un komplicēti, radot ilgtermiņa sekas. Speciālisti rekomendē lietot aizsargus un izvēlēties atbilstošu pārvietošanās ātrumu, lai nejauša negadījuma laikā gūtu mazākas traumas.

“Strādājot Uzņemšanas nodaļā, ik dienu sniedzu palīdzību cilvēkiem, kas cietuši, pārvietojoties ar elektroskrejriteņiem, – vai nu paši bijuši vadītāji, vai arī tikuši notriekti. Aicinu ikvienu, bet jo īpaši jauniešus braukt apdomīgāk un brauciena laikā lietot individuālos drošības līdzekļus,” komentē dr. S. Miķele.