Dr. Rihards Bricis: pienācīga veselības aprūpe veidojas komandas darbā - Rīgas 2.slimnīca
Dr. Rihards Bricis, Rīgas 2. slimnīcas ārsts-rezidents traumatoloģijas un ortopēdijas specializācijā. Attēls: Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.

Dr. Rihards Bricis: pienācīga veselības aprūpe veidojas komandas darbā

25.07.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Dr. Rihards Bricis ir entuziasma bagāts Rīgas 2. slimnīcas ārsts-rezidents traumatoloģijas un ortopēdijas specializācijā. Slimnīcas komandai jaunais speciālists pievienojies 2014. gadā, pakāpeniski attīstot karjeru medicīnas nozarē. R. Bricis izklāsta savu darba pieredzi un profesionālo izaugsmi, uzsverot komandas darba nozīmīgumu.

“Ārsti, vecākais personāls ir atsaucīgi un labprāt sniedz profesionālos padomus, līdz ar to arī tagad mēs, rezidenti, nesam cauri pozitīvo pieredzi komandas darbā ar personālu. Cenšamies izpalīdzēt kolēģiem kā vien spējams. Strādāt kā viena komanda, kas papildina un atbalsta viens otru, ir mērķis, bez kā nevar realizēt pienācīgu veselības aprūpi,” tā uzsver R. Bricis.

Topošais traumatologs, ortopēds dr. Rihards Bricis ir ārsts divās paaudzēs. Kā stāsta jaunais speciālists, traumatoloģijas specialitāte viņu ieinteresēja jau skolas gados, kad jau 15 gadu vecumā vasaras periodā bija pirmā saskarsme ar darbu Ziemeļkurzemes reģionālajā slimnīcā, strādājot Operāciju blokā kā sanitāram.

Medicīnas studiju laikā dr. R. Bricis uzsāka darba gaitas Rīgas 2. slimnīcas Uzņemšanas nodaļā kā sanitārs, tad pēc pāris gadiem kā medicīnas asistents, pildot māsas darbu. Pēc tam jau jaunais mediķis izvēlējās Rīgas 2. slimnīcu kā savu bāzes slimnīcu rezidentūrai traumatoloģijas un ortopēdijas specialitātē. “Studiju gados, meklējot darba pieredzi, Rīgas 2. slimnīca bija vispretimnākošākā un atsaucīgākā, kas bez vilcināšanās deva šo iespēju,” tā atceras R. Bricis.

Ārsts-rezidents novērtē priekšrocību ātri pilnveidot un attīstīt praktiskās iemaņas: “Strādājot Uzņemšanas nodaļā, guvu lielu pieredzi. Pretimnākošs personāls, vecākie māsu palīgi, māsas, ārsti bija ieinteresēti palīdzēt un arī apmācīt, audzināt jauno studentu. Jau no agriem studiju gadiem guvu brīvu iespēju daudz voluntēt, gūstot ķirurģiskās pieredzes praksi. Līdz ar to jau agrīni spēju veikt visdažādākās manipulācijas”.

Rīgas 2. slimnīca medicīnas personālam piedāvā vairākas vakances. Piesakieties jau tagad!