Gads pēc atkalatvēršanas: Rīgas 2. slimnīca prezentēs jauno zīmolu - Rīgas 2.slimnīca
Rīgas 2. slimnīca no putna lidojuma. Attēls: Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs

Gads pēc atkalatvēršanas: Rīgas 2. slimnīca prezentēs jauno zīmolu

07.11.2022. | Rīgas 2.slimnīca

Šā gada 14. novembrī, tieši gadu pēc pārprofilēšanas par Covid-19 stacionāru un darba atsākšanas, Rīgas domes (RD) kapitālsabiedrība SIA “Rīgas 2. slimnīca” prezentēs pilnveidoto zīmolu. Pasākums plānots 14.11.22. plkst. 14:00 medicīnas iestādes konferenču zālē.

Šodien Pārdaugavā vienīgās traumatoloģijā un ortopēdijā specializētās slimnīcas vīzija ir kļūt par atpazīstamu, modernu klīniku ar profesionālu komandu. Prezentācijas laikā tiks publiskots slimnīcas turpmākais vizuālais veidols, kas ietver gan mērķtiecīgi izstrādātu grafisko identitāti, gan noturīgās vērtības balstītu vēstījumu un saukli. Rīgas 2. slimnīca: Profesionāli. Cilvēcīgi. Kopā.

Kā ziņots, pērnā gada novembrī Rīgas 2. slimnīca pārtapa Covid-19 stacionārā ar 150 gultas vietām, un specializētā slimnīca tika īslaicīgi slēgta. Tā bija valstī vienīgā medicīnas iestāde, kas cīņā pret koronavīrusa pandēmijas izraisītajām sekām, tika pilnībā pārveidota un specializētās slimnīcas komanda pašaizliedzīgi palīdzēja iedzīvotājiem.

Līdz pat ārkārtējā stāvokļa beigām medicīnas aprūpes jomā, t.i., 2022. gada darbības pirmajā ceturksnī, bija novērojama nelabvēlīga ietekme uz saimniecisko darbību, taču šobrīd klīnika atgūst kapacitāti un strādā ar pilnu atdevi. Atbilstoši neauditētajam 2022. gada 6 mēnešu finanšu pārskatam slimnīcas finansiālais stāvoklis ir stabils. Medicīnas iestādes attīstībai nav piesaistīti aizdevuma līdzekļi. Realizējot pārdomātu finanšu vadības politiku, šā gada pirmajos sešos mēnešos slimnīcas neto apgrozījums bija 4,6 miljoni eiro. Atbilstoši attīstības stratēģijai RD un pati medicīnas iestāde investē Rīgas 2. slimnīcas vēsturiskās ēkas uzturēšanā un uzlabošanā, taču nākotnē ir paredzēta jauna korpusa būvniecība.

SIA “Rīgas 2. slimnīca” ir veselības aprūpes kapitālsabiedrība. Galvenais darbības virziens ir kustību balsta sistēmas slimību ārstēšana un rehabilitācija, kā arī neatliekamā medicīniskā palīdzība skeleta traumu gadījumos un plānveida ortopēdiskā ārstniecība dažādu skeleta un locītavu slimību gadījumos.