Remontdarbu laikā slimnīcā būs pieejams viens lifts - Rīgas 2.slimnīca

Remontdarbu laikā slimnīcā būs pieejams viens lifts

19.03.2024. | Brigita Zutere, mārketinga un komunikācijas speciāliste

Infrastruktūras uzlabošanas nolūkos, sākot ar 20. martu, Rīgas 2. slimnīcā tiks veikta vienas lifta iekārtas nomaiņa. Remontdarbu laikā pacienti un slimnīcas apmeklētāji aicināti izmantot otru liftu, ievērojot prioritātes. Projekts taps, pateicoties Rīgas domes Īpašuma departamenta atbalstam.

Ciktāl tas ir iespējams, ikviens aicināts pārvietoties pa kāpnēm. Lai nodrošinātu optimālu pacientu un slimnīcas darbinieku apriti, lūdzu, ievērojiet šādas prioritātes pieejamā lifta izmantošanā:

1. stacionāra nodaļu pacientu transportēšana uz/no operāciju zālēm, Intensīvās terapijas un anestezioloģijas nodaļu;
  2. nodaļu pacientu transportēšana uz izmeklējumiem un stacionēšana.

Lifta izmantošanas laiki piegādēm:

• no plkst. 07:30 līdz 08:00: sterilo instrumentu piegāde operāciju zālēm;
  • no plkst. 08:00 līdz 09:00: aptieka, ēdiena piegāde uz nodaļām u.c.;
  • no plkst. 13:00 līdz 15:30: aptieka, ēdiena piegāde uz nodaļām u.c.;
  • no plkst. 15:30 līdz 16:00: sterilo instrumentu piegāde operāciju zālēm;
  • no plkst. 17:00 līdz 17:30: ēdiena piegāde uz nodaļām.

Remontdarbi plānoti aptuveni sešas nedēļas. Šā brīža īslaicīgie ierobežojumi radīs ērtības nākotnē. Pateicamies par  sapratni!

Slimību profilakses un kontroles centrs (SPKC) rekomendē: kāpšana pa trepēm patērē gandrīz 5 reizes vairāk kaloriju nekā braukšana ar liftu. Šī aktivitāte samazina aptaukošanās, sirds un asinsvadu sistēmas slimību attīstības risku, kā arī palielina muskuļu spēku.