Palīdziet mums kļūt vēl labākiem, sniedzot atgriezenisko saiti - Rīgas 2.slimnīca
Pacientiem anketu iespējams aizpildīt gan elektroniski, gan papīra formā. Attēls: Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.

Palīdziet mums kļūt vēl labākiem, sniedzot atgriezenisko saiti

15.03.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Jūsu atgriezeniskā saite palīdz mums pilnveidoties. Pacientu atsauksmes un ierosinājumi ir īpaši būtiski, lai attīstītu medicīnas iestādes pakalpojumu kvalitāti, pieejamību un organizāciju. Rīgas 2. slimnīcas apmeklētāji ir aicināti sniegt atgriezenisko saiti, novērtējot savu pieredzi pēc ārsta/speciālista apmeklējuma vai pakalpojuma saņemšanas!

Attēls: Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.Anonīmas apmeklētāju aptaujas anketas ir pieejamas gan tiešsaistē, gan papīra formātā attiecīgajā struktūrvienībā.

Palīdziet pilnveidot klientu servisu jau tagad! Aizpildiet aptaujas anketu elektroniski:

Pateicību, atsauksmi, ierosinājumu vai sūdzību iespējams iesniegt tiešsaistē mājaslapā, tā nodrošinot ērtāku un ātrāku informācijas apmaiņas procesu. Atgriezenisko saiti var arī iesniegt:

• Atsūtot uz e-pastu slimnica@slimnica.lv;
  • Atnesot personīgi uz slimnīcas sekretariātu, 178. kabinetu, darba dienās plkst. 8:00 – 16:00;
  • Atsūtot pa pastu

SIA “Rīgas 2. slimnīca”,