Pie Rīgas 2. slimnīcas uzklāts ceļa apzīmējums par stāvēšanas aizliegumu - Rīgas 2.slimnīca
959. ceļa apzīmējums par stāvēšanas aizliegumu pie Rīgas 2. slimnīcas Ģimnastikas ielā. Attēls: Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.

Pie Rīgas 2. slimnīcas uzklāts ceļa apzīmējums par stāvēšanas aizliegumu

29.08.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Rūpējoties par operatīvā transporta plūsmu un neatliekamās medicīniskās palīdzības traumatoloģijā pieejamību, uz Ģimnastikas ielas, iepretim iebraukšanai Rīgas 2. slimnīcas Uzņemšanas nodaļā un traumpunktā, uzklāts 959. ceļa apzīmējums, kas transportlīdzekļiem aizliedz stāvēt konkrētajā zonā.

Horizontālais ceļa apzīmējums ir spēkā no 2023. gada 29. augusta, un tas turpmāk regulēs kopējo transporta plūsmu gar medicīnas iestādi, neietekmējot operatīvo dienestu transporta darbu, kā arī pacientu nogādāšanu vai pārvešanu no specializētās slimnīcas.

Atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem 959. ceļa apzīmējums apzīmē vietu, kur transportlīdzekļiem aizliegts uzbraukt, ja aiz tās izveidojies sastrēgums, kas var piespiest transportlīdzekļa vadītāju uz tās apturēt transportlīdzekli, izņemot gadījumu, ja transportlīdzekļa apturēšana nepieciešama, lai pagrieztos pa labi, pa kreisi vai apgrieztos braukšanai pretējā virzienā un palaistu tos ceļu satiksmes dalībniekus, kuriem ir priekšroka.