Pievienojies Rīgas 2. slimnīcas komandai! - Rīgas 2.slimnīca
Rīgas 2. slimnīca no putna lidojuma. Attēls: Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs

Pievienojies Rīgas 2. slimnīcas komandai!

21.11.2022. | Rīgas 2.slimnīca

Ieklausies, iedvesmojies un pievienojies komandai! Mūsu ārsti dalās iespaidos un unikālajā pieredzē, strādājot Pārdaugavā vienīgajā traumatoloģijā un ortopēdijā specializētajā klīnikā:

• dr. Viktorija Džabijeva, anesteziologs, reanimatologs un algologs;
  • dr. Viktors Ļiņovs, radiologs diagnosts un Diagnostiskās radioloģijas nodaļas vadītājs;
  • dr. Santa Miķele, ārste-rezidente traumatoloģijas un ortopēdijas specialitātē;
  • dr. Sandris Petronis, traumatologs, ortopēds, Rīgas 2. slimnīcas valdes priekšsēdētājs.

Gaidīsim Tavu pieteikumu! Uzzini vairāk, sazinoties ar Personāla nodaļu: personals@slimnica.lv +371 67607261