Rīgas 2. slimnīca kļūst vēl pieejamāka pacientiem: ierīkots moderns lifts - Rīgas 2.slimnīca
Slimnīcā ir ierīkots jauns, moderns lifts. Foto: Rīgas 2. slimnīcas arhīvs.

Rīgas 2. slimnīca kļūst vēl pieejamāka pacientiem: ierīkots moderns lifts

18.05.2022. | Rīgas 2.slimnīca

Atbilstoši attīstības stratēģijai Rīgas 2. slimnīcā, Ģimnastikas ielā 1, tiek ieguldītas būtiskas investīcijas ēkas uzturēšanā un ekspluatācijā. Turpmāk pacientiem un personālam būs iespējams pārvietoties jaunākās paaudzes liftā, tā atvieglojot un paātrinot kustību starp izmeklējumu telpām.

Slimnīcā ir ierīkots ietilpīgs lifts ar balss funkciju, tādējādi padarot  efektīvāku ne tikai pārvietošanos, bet arī diennakts traumatoloģiski ortopēdisko aprūpi un palīdzību. Jaunā lifta ierīkošana garantēs tā darbību bez sarežģījumiem, turklāt ilgtermiņā tiks mazinātas izmaksas.

Šis modernizācijas projekts iezīmē Pārdaugavā vienīgās specializētās slimnīcas un traumpunkta attīstību – pakāpeniski tiek pilnveidota ēkas infrastruktūra, iegādātas jaunas medicīniskās iekārtas, uzlabots aprīkojums un tehnoloģijas, papildināts pakalpojumu klāsts, kā rezultātā arvien vairāk tiek uzlabota pacientu un apmeklētāju pieredze. Tostarp Rīgas 2. slimnīcā tiek lietota Baltijā modernākā rentgeniekārta, kā arī ieviestas digitālās pacientu veselības stāvokļa monitoringa ierīces.

Kā ziņots, Rīgas 2. slimnīca plāno nākotnē izbūvēt jaunu Uzņemšanas nodaļu, mūsdienīgu operāciju zāļu bloku un ārstniecības un diagnostikas nodaļu.