Rīgas 2. slimnīca piedalās Ukrainas iedzīvotāju darba biržā - Rīgas 2.slimnīca
Dalība Ukrainas iedzīvotāju darba biržā Rīgas atbalsta centrā. Foto: Rīgas dome

Rīgas 2. slimnīca piedalās Ukrainas iedzīvotāju darba biržā

26.05.2022. | Rīgas 2.slimnīca

Rīgas atbalsta centrā Ukrainas iedzīvotājiem Kaļķu ielā notika pirmā darba birža, kurā ar saviem darba piedāvājumiem iepazīstināja Rīgas kapitālsabiedrības, tostarp SIA “Rīgas 2. slimnīca” pārstāvji.

Pirmo darbu biržu apmeklēja ap 300 interesentu. Darba biržas mērķis ir nodibināt tiešu kontaktu starp darba devējiem un darba meklētājiem. Kā atzina uzņēmumi, kas piedalījās darba biržā, šī ir vēl viena iespēja atbalstīt Ukrainas civiliedzīvotājus, palīdzot atrast darbu, taču arī uzņēmumam šāds pasākums ir ieguvums. Dažu stundu laikā Rīgas kapitālsabiedrību darba piedāvājumiem pieteicās ap 100 kandidātu, ar kuriem uzņēmumi turpinās pārrunas par darba uzsākšanu.

Rīgas 2. slimnīcā pieejamās amata vietas:

• anesteziologs, reanimatologs (2 vakances);
  • traumatologs, ortopēds (1 vakance);
  • vispārējās aprūpes māsa (1 vakance);
  • radiologa asistents (1 vakance).