Rīgas 2. slimnīca saņem ISO 9001 sertifikātu - Rīgas 2.slimnīca
Rīgas 2. slimnīca iegūst ISO 9001:2015 sertifikātu stacionāro un ambulatoro veselības aprūpes pakalpojumu jomā

Rīgas 2. slimnīca saņem ISO 9001 sertifikātu

21.12.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Rīgas domes kapitālsabiedrība SIA “Rīgas 2. slimnīca” ir ieguvusi starptautiski atzītu ISO 9001:2015 sertifikātu stacionāro un ambulatoro veselības aprūpes pakalpojumu jomā. Šis apliecinājums parāda, ka medicīnas iestādes pārvaldības sistēma ir auditēta un paver iespējas tālākai specializētās slimnīcas attīstībai un pilnveidei.

Aģentūra “Bureau Veritas” ir pirmreizēji sertificējusi stacionāro un ambulatoro veselības aprūpes pakalpojumu darbības sfēras, ietverot traumatoloģiju, ortopēdiju, neatliekamo traumatoloģisko palīdzību, rehabilitāciju, hronisko aprūpi, dienas stacionāru, anestezioloģiju, intensīvo terapiju, diagnostisko radioloģiju, klīnisko fizioloģiju un vizuālo diagnostiku.

Attīstot darbību, apkalpoto pacientu skaits turpinās pieaugt. “Rūpējoties par pacientu un personāla apmierinātību, traumatoloģijā un ortopēdijā specializētā Rīgas 2. slimnīca turpinās pilnveidot ārstniecības un aprūpes procesus, kā arī uzlabot darbības efektivitāti. Iegūtais sertifikāts veido spēcīgu pamatu tālākai medicīnas iestādes attīstībai,” pauž Rīgas 2. slimnīcas valdes priekšsēdētājs dr. Sandris Petronis.

Rīgas 2. slimnīca: Profesionāli. Cilvēcīgi. Kopā.