Rīgas 2. slimnīca saņem ES Atveseļošanas fonda atbalstu infrastruktūras uzlabošanai - Rīgas 2.slimnīca
Ar ES Atveseļošanās fonda atbalstu tiks uzlabota veselības aprūpes pakalpojumu sniegšana (Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs).

31.01.2024. | Brigita Zutere, mārketinga un komunikācijas speciāliste

Ar Eiropas Savienības (ES) atbalstu Rīgas 2. slimnīcai ir iespēja uzlabot veselības aprūpes pakalpojumus un infrastruktūru, tā stiprinot medicīnas iestādes potenciālu un sniedzot labumu pacientiem un sabiedrībai kopumā. Š.g. 17. janvārī Centrālā finanšu un līgumu aģentūra (CFLA) noslēgusi līgumu ar Rīgas 2. slimnīcu par ES Atveseļošanas fonda projekta īstenošanu, piešķirot 158 260 EUR līdzfinansējumu specializētās slimnīcas epidemioloģiskās drošības līmeņa un vides pieejamības uzlabošanai.

Projekta ietvaros traumatoloģijā un ortopēdijā specializētās medicīnas iestādes vēsturiskajā ēkā, Ģimnastikas ielā 1, tiks veikti remontdarbi 1. stāvā un Konsultatīvās poliklīnikas telpās, 2. stāvā, – uzlabota slimnīcas infrastruktūra un pilnveidota sekundāro ambulatoro veselības aprūpes pakalpojumu sniegšana. Kopējās izmaksas lēšamas ap 185,6 tūkstošu eiro apmērā.

“Slimnīcas 65. jubilejas gadā pacientiem un apmeklētājiem, kā arī personālam tiks nodrošināta ilgtspējīgāka un integrētāka veselības aprūpes sniegšana, lai visaptveroši veicinātu epidemioloģisko prasību ievērošanu un mazinātu iespējamos riskus. Šis finansiālais līdzatbalsts sniegs nozīmīgu ieguldījumu Rīgas 2. slimnīcas attīstībā,” tā ieguvumus akcentē dr. Sandris Petronis, Rīgas 2. slimnīcas valdes priekšsēdētājs.

Uzlabošanas darbi tiks realizēti ES Atveseļošanas fonda projekta Nr. 4.1.1.3.i.0/1/23/I/CFLA/021 “SIA “Rīgas 2. slimnīcas” infrastruktūras uzlabošana epidemioloģisko prasību, vides pieejamības un integrētas pakalpojumu pieejamības nodrošināšanai sekundāro ambulatoro pakalpojumu sniegšanā” ietvaros līdz 2024. gada 31. decembrim.