Rīgas 2. slimnīcas vadītājs Jānis Petronis saņem RD Atzinības rakstu - Rīgas 2.slimnīca

Rīgas 2. slimnīcas vadītājs Jānis Petronis saņem RD Atzinības rakstu

18.11.2019. | Rīgas 2.slimnīca

2019. gada  18. novembrī notika svinīgā Rīgas domes (RD) sēde, kas tika sasaukta par godu Latvijas Republikas proklamēšanas 101. gadadienai. RD Atzinības rakstu un piemiņas balvu saņēma ilggadējais Rīgas 2. slimnīcas vadītājs dr. Jānis Petronis.

Rīgas 2. slimnīcas valdes priekšsēdētājam un traumatologam, ortopēdam dr. Jānim Petronim pasniedza RD Atzinības rakstu un piemiņas balvu par inovatīvu metožu pielietošanu medicīnā, sabiedrības veselības veicināšanu un Rīgas medicīnas nozares popularizēšanu pasaulē.

Uz pašvaldības apbalvojumu varēja pretendēt jebkuras valsts piederības un tautības persona, kas sasniegusi 18 gadu vecumu un šogad ar savu talantu un darbu ir veicinājusi Rīgas vārda atpazīstamību Latvijā un pasaulē, pievēršot sabiedrības uzmanību Latvijas galvaspilsētai.

Avots: Rīgas domes Sabiedrisko attiecību nodaļa [18.11.2019.]

Foto: Jauns.lv/LETA, R. Koris [18.11.2019]