Starptautiskā artrīta diena – 12. oktobris - Rīgas 2.slimnīca
Attēlam ir ilustratīva nozīme. Avots: pexels.com

Starptautiskā artrīta diena – 12. oktobris

12.10.2022. | Rīgas 2.slimnīca

12. oktobris – Starptautiskā artrīta diena. Visa kalendārā gada garumā gan Pasaules Veselības organizācija, Eiropas Slimību profilakses un kontroles centrs, kā arī citas starptautiskas apvienības, kas par savas darbības mērķi izvirzījušas sabiedrības uzmanības pievēršanu un cīņu ar dažādām veselības problēmām, ir noteikušas dienas, kurās konkrētie jautājumi pasaulē tiek īpaši akcentēti, tādējādi gūstot plašāku sabiedrības ievērību.

Locītavu sāpes, stīvums, kustību ierobežojumi un locītavu pietūkums – šīs sūdzības vairāk nekā divu nedēļu garumā liecina par LOCĪTAVU IEKAISUMU jeb ARTRĪTU. Savlaicīgi nosakot locītavu iekaisuma veidu, ārstēšanu var sākt agrīnāk, tādējādi mazinot locītavu bojājumu.

Uzticiet rūpes par savu veselību Rīgas 2. slimnīcas speciālistiem!

SIA “Rīgas 2. slimnīca” ir veselības aprūpes kapitālsabiedrība. Galvenais darbības virziens ir kustību balsta sistēmas slimību ārstēšana un rehabilitācija, kā arī neatliekamā medicīniskā palīdzība skeleta traumu gadījumos un plānveida ortopēdisko ārstniecību dažādu skeleta un locītavu slimību gadījumos