Starptautiskā māsu diena: profesionālie svētki, kad iemirdzas māsu acis - Rīgas 2.slimnīca
12. maijs – Starptautiskā māsu diena. Attēls: Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.

Starptautiskā māsu diena: profesionālie svētki, kad iemirdzas māsu acis

12.05.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Visā pasaulē 12. maijā tiek atzīmēta Starptautiskā māsu diena, tā uzsverot šīs profesijas svarīgo lomu sabiedrības veselības un labklājības nodrošināšanā. Rīgas 2. slimnīcas komandā ir 78 māsas, kas ik dienas rūpējas un gādā par pacientiem. Profesionālajos svētkos slimnīcas valde māsas iepriecināja ar gardiem sveicieniem, kā arī saņēma īpašu pārsteigumu.

Starptautiskā māsu diena tiek svinēta Florensas Naitingeilas (1820-1910) dzimšanas dienā, kas bija britu izcelsmes mūsdienu veselības aprūpes pilnveidotāja, sociālo reformu ieviesēja un statistiķe.

Lai māsām un ārstu palīgiem būtu mirdzošas un prieka pilnas acis, šajā dienā 24 kolēģes iepriecināja Starptautiskās Kosmetoloģijas koledžas (SKK) speciālisti, uzklājot svētku meikapu.

Paldies SKK topošajām estētiskās kosmetoloģijas speciālistēm Jeļizavetai, Evelīnai, Oļesjai, Milanai, Anastasijai un Sintijai par patīkamo veltījumu Rīgas 2. slimnīcas māsām, un īpaša pateicība SKK pasniedzējai Baibai Grīnai par atsaucību!