Svētku noskaņās Rīgas 2. slimnīca atzīmē 64. gadskārtu - Rīgas 2.slimnīca
Dzimšanas dienas torte. Attēls: Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.

Svētku noskaņās Rīgas 2. slimnīca atzīmē 64. gadskārtu

27.04.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Ik gadu 27. aprīlis iezīmē Daugavas kreisajā krastā vienīgās traumatoloģijā un ortopēdijā specializētās slimnīcas dibināšanas dienu. Svētku noskaņās medicīnas iestādes vadība prezentēja pēdējā gada laikā paveikto un iepazīstināja komandu ar attīstības redzējumu.

“Mūsu slimnīcas stāsts sākās 1959. gadā. Šodien, specializētās klīnikas 64. gadskārtā, atskatāmies uz sasniegto un lūkojamies attīstības virzienā. Mūsu komanda iet līdzi laikam, strādā dinamiski, lai pēc iespējas ātrāk pacientiem atgrieztu mobilitāti. Par to ir arī mūsu zīmola stāsts – par dinamiku, sadarbību un mijiedarbību,” akcentē dr. Sandris Petronis, Rīgas 2. slimnīcas valdes priekšsēdētājs. Rīgas 2. slimnīcu raksturo pieredze, vieta, komanda un saturs.

Balstoties uz mērķtiecīgi izstrādāto slimnīcas misiju un vīziju, 2022. gadā tika izstrādāta jaunā vizuālā identitāte. Dinamiskie elementi, kas novietoti 45 grādu leņķī, reprezentē mobilitāti, kustības prieku, sasniegumus, augšupeju un savstarpējo sadarbību pacientam ar mediķi, slimnīcai ar sadarbības partneriem u.c. Gads tika iesākts ar jaunu, funkcionālu tīmekļvietni, lai slimnīca būtu vēl pieejamāka pacientiem.

Pasākuma dalībnieki atskatījās uz nozīmīgākajiem projektiem, piemēram, tika īstenoti nozīmīgi infrastruktūras darbi, realizēti sabiedrības veselības veicināšanas pasākumi, turpināta pētnieciskā darbība. Norisinājās dažādi komandas saliedēšanās pasākumi un aktivitātes. Apskatot personāla anketas rezultātus, kādu darbinieki redz nākotnes Rīgas 2. slimnīcu, kā galvenie atslēgas vārdi tika minēti komanda, profesionāli, pozitīvi, kvalificēti.