Vizītes laikā veselības ministre novērtē Rīgas 2. slimnīcas komandas profesionalitāti - Rīgas 2.slimnīca
Rīgas 2. slimnīcas valde, tiekoties ar veselības ministri. No kreisās: valdes loceklis Kristaps Ločs, veselības ministre Līga Meņģelsone un valdes priekšsēdētājs dr. Sandris Petronis. Attēls: Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.

20.04.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Turpinot vizītes Latvijas medicīnas iestādēs, 20. aprīlī veselības ministre Līga Meņģelsone ar komandu viesojās Rīgas 2. slimnīcā. Tikšanās laikā Veselības ministrijas (VM) pārstāvji ar mediķiem un slimnīcas vadību pārrunāja nozares izaicinājumus un nākotnes attīstības virzienus.

Apmeklējuma laikā VM delegācija iepazinās ar ikdienas darbu un procesiem, diskutēja ar speciālistiem un vadību par veselības aprūpes jomas pilnveidošanas iespējām, kā arī uzzināja par slimnīcas attīstības perspektīvām.

Veselības ministre L. Meņģelsone komentē savu pieredzi, apmeklējot traumatoloģijā un ortopēdijā specializēto klīniku: “Patīkams un profesionāls iespaids par Rīgas 2. slimnīcu – paldies vadītājam Sandrim Petronim un visai vadības komandai! Viesojoties slimnīcā, patīkami pārsteidza vadības komandas profesionalitāte, saimnieciskums un nākotnes attīstības vīzija. Augstu novērtēju arī novēroto personāla laipno un ieinteresēto attieksmi pret pacientiem. Šī ir arī viena no tām slimnīcām, kas aktīvi pievēršas prevencijas pasākumiem, organizējot un piedaloties dažādās izglītojošās aktivitātēs jauniešiem un pieaugušajiem gan darbspējīgajā, gan senioru vecumā, akcentējot kustību nozīmīgumu kopš bērnības, pareizas ergonomikas ievērošanu un vispārējās veselības uzturēšanu visa mūža garumā, lai ne tikai izvairītos no traumām, bet arī paildzinātu kvalitatīvā mūža ilgumu. Veselības pratības uzlabošana iedzīvotāju vidū ir viena no primārā veselības aprūpes lomām un manām darba prioritātēm,” tā akcentē veselības ministre.