#1padomsveselībai Pasaules ergoterapijas dienā - Rīgas 2.slimnīca
Attēlam ir ilustratīva nozīme. Avots: pexels.com

#1padomsveselībai Pasaules ergoterapijas dienā

27.10.2022. | Rīgas 2.slimnīca

27. oktobris visiem ergoterapeitiem ir nozīmīgs datums, jo tā ir Pasaules ergoterapijas diena. Ergoterapija: veselības aprūpes profesija, kas palīdz apgūt vai atgūt prasmes, kas ļauj pacientam būt neatkarīgam ikdienas nodarbēs.

Terēze Meire, sertificēta Rīgas 2. slimnīcas ergoterapeite, uzsver ergoterapijas nozīmi, atjaunojot un uzlabojot pacientu iesaisti sev nozīmīgās ikdienas aktivitātēs: “Arī mūsu slimnīcā ergoterapija ir kļuvusi par svarīgu posmu pacientu atveseļošanās periodā. Strādājot par ergoterapeiti, jūtu gandarījumu par katru no pacientiem, kurš pēc traumas vai veiktās operācijas spēj atgriezties ikdienā un būt neatkarīgs sev svarīgās nodarbēs. Diemžēl daudz traumu tiek gūtas tieši mājas vidē. Tās ir traumas, kuras, iespējams, nebūtu gūtas, ja savlaicīgi tiktu pievērsta uzmanība kritiena riska profilaksei.”

“Ik gadu ergoterapeiti dalās ar #1padomsveselībai. Mans padoms veselībai vērsts uz kritiena risku mazināšanu mājas vidē. Parūpēsimies par saviem tuviniekiem, īpaši senioriem, nodrošināsim drošu un atbalstošu mājas vidi!” tā mudina T. Meire.

Rīgas 2. slimnīcas Rehabilitācijas nodaļā ir pieejami ergoterapijas pakalpojumi. Uzziniet vairāk, sazinoties +371 67607263.

SIA “Rīgas 2. slimnīca” ir veselības aprūpes kapitālsabiedrība. Galvenais darbības virziens ir kustību balsta sistēmas slimību ārstēšana un rehabilitācija, kā arī neatliekamā medicīniskā palīdzība skeleta traumu gadījumos un plānveida ortopēdisko ārstniecību dažādu skeleta un locītavu slimību gadījumos.