Datortomogrāfijas izmeklējums divu dienu laikā. Piesakieties jau tagad! - Rīgas 2.slimnīca
Datortomogrāfijas izmeklējums Rīgas 2. slimnīcā. Attēls: Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs

Datortomogrāfijas izmeklējums divu dienu laikā. Piesakieties jau tagad!

16.01.2024. | Rīgas 2.slimnīca

Diagnostisko izmeklējumu, tostarp datortomogrāfijas (DT), veikšanas ātrums ir izšķirošs faktors, lai pēc iespējas operatīvāk iegūtu nepieciešamo informāciju par pacienta stāvokli. Rīgas 2. slimnīcā pieraksts uz maksas DT izmeklējumu ir pieejams divu dienu laikā un slēdzienu var iegūt, sākot no otrās dienas.

Ātrāk iegūts slēdziens palielina pacientu izredzes uz veiksmīgu ārstēšanu un atveseļošanos. Rīgas 2. slimnīcai augsti kvalificētie speciālisti veic plaša spektra DT izmeklējumus mugurkaulam, locītavām, galvai, plaušām, vēdera dobumam ar un bez kontrastvielas. Medicīnas iestādei ir noslēgti līgumi ar 7 apdrošināšanas kompānijām.

Tagad DT izmeklējums ir vēl pieejamāks un ērtāks pacientiem, tā samazinot stresu un uzlabojot ārstēšanas procesu. Ātrais reaģēšanas laiks ir būtisks jo īpaši tad, ja nepieciešama steidzama diagnoze vai ja pacients jūt smagus simptomus.

Piesakieties izmeklējumam:

• izmantojot e-pierakstu www.slimnica.lv;
  • zvanot pa tālruni 80200991 (darba dienās plkst. 8:00 – 16:00);
  • rakstot uz e-pastu pieraksts@slimnica.lv (pacienta vārds, uzvārds, kontakttālrunis; izmeklējuma veids; pieraksta veids (maksas vizīte)).

Rīgas 2. slimnīca piedāvā maksas DT pakalpojumu, kas ne tikai pacientiem nodrošina ātrāku piekļuvi, bet arī rezultātus sniedz ātrāk nekā jebkad agrāk. Specializētajā medicīnas iestādē ir pieejams modelis GE BrightSpeed Elite.

Uzziniet vairāk par DT izmeklējumu klāstu, cenrādi, izmeklējumu un gatavošanos tam mājaslapas sadaļā “Datortomogrāfija”.