Pieejams pieraksts ultrasonogrāfijas izmeklējumiem – gan bērniem, gan pieaugušajiem - Rīgas 2.slimnīca
Radiologs dr. Dāvis Sosārs veic vēdera dobuma un vairogdziedzera USG izmeklējumus gan bērniem, gan pieaugušajiem.

12.09.2023. | Rīgas 2.slimnīca

Pārdaugavā bāzētajā Rīgas 2. slimnīcā iespējams veikt maksas ultrasonogrāfijas (USG) izmeklējumus. Specializētās klīnikas komandā strādā kvalificēti radiologi, tostarp, dr. Dāvis Sosārs, kurš specializējas vēdera dobuma un vairogdziedzera USG izmeklējumu veikšanā gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Tuvākie izmeklējumi pieejami 13.09. (trešdiena), 15.09. (piektdiena), 21.09. (ceturtdiena) un 22.09. (piektdiena).

Pierakstieties uz izmeklējumu:

Rīgas 2. slimnīcas speciālisti ir īpaši specializēti kaulu, locītavu, muskuļu un saišu patoloģiju diagnostikā un strādā ar augstākās klases ultrasonogrāfijas iekārtu.

Uzziniet vairāk:

Uzticiet rūpes par savu veselību mūsu sertificētajiem speciālistiem! Pareiza un savlaicīga ultrasonogrāfiskā diagnostika bieži nosaka ārstēšanas metodes izvēli un uzlabo prognozi.