Jau trešo reizi Rīgas 2. slimnīcas basketbola komanda piedalās “Krastu mačā” - Rīgas 2.slimnīca
XIII Krastu mačs, Rīgas 2. slimnīcas sadraudzības spēlē ar NMPD/RSU komandu. Attēls: Renārs Koris, Krastu maču fotoarhīvs

Jau trešo reizi Rīgas 2. slimnīcas basketbola komanda piedalās “Krastu mačā”

22.08.2022. | Rīgas 2.slimnīca

Mums jau par tradīciju ir kļuvusi dalība “Krastu mačā”, mediķu starpā spēlējot basketbolu. Šogad mačs bija īpašs, jo spēles bija veltītas Ukrainas atbalstam. Esam priecīgi, ka vairāki desmiti Rīgas 2. slimnīcas komandas fanu, tai skaitā, mūsu ukraiņu kolēģi ar ģimenēm, pulcējās laukuma tribīnēs, lai atbalstītu kolēģus, kuri spēlēja pret NMPD/RSU komandu.

Šogad jau trešo reizi Rīgas 2. slimnīcas basketbola komanda piedalījās “Krastu mačā”. Sadraudzības spēlē ar NMPD/RSU komandas kopumā ieguva 93 punktus.

Kā norāda “XIII Krasta mača” rīkotāji, visi spēlēs iegūtie punkti tiks dubultoti un pārvērsti eiro, un šī summa tiks ziedota Ukrainas atbalstam. Mūsu komandu un kreiso krastu godam pārstāvēja: Āris Augstkalns, Beatrise Barone, dr. Rihards Bricis, Kārlis Gailis, Edgars Grigorjevs, Juris Intenbergs, dr. Jegors Kovaļevskis, Atis Riekstiņš, Dace Šīmane, Tomass Vegners un dr. Andulis Zellāns. Treneri: Jēkabs Baltadonis un dr. Sandris Petronis.

Paldies spēlētājiem par degsmi mača laikā un treneriem par ieguldījumu sagatavošanās treniņos!

Renārs Koris, Krastu maču fotoarhīvs / Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs.