Mediķi piedalās “Krastu mačā” un “Krāsu skrējienā” - Rīgas 2.slimnīca
Foto: Renārs Koris

Mediķi piedalās “Krastu mačā” un “Krāsu skrējienā”

16.08.2020. | Rīgas 2.slimnīca

Pagājušo svētdien, 2020. gada 16. augustā, Rīgas 2. slimnīcas darbinieki piedalījās „Krastu mačā” draudzīgā basketbola spēlē pret Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta/RSU komandu un Jūrmalā notiekošajā „Krāsu skrējienā”.

Diennakts basketbola turnīrs „Krastu mačs” tiek rīkots jau 11. gadu pēc kārtas, taču pirmo reizi turnīra ietvaros spēli savā starpā aizvadīja mediķi. Neskatoties uz punktu pārsvaru NMPD/RSU komandas labā, Rīgas 2. slimnīcas komanda parādīja sevi kā ļoti saliedētu komandu ar lielu cīņas sparu. Mūsu nākotnes uzvaras veidos mūsu uzstādītie mērķi, ambīcijas un ticība saviem un mūsu kopīgajiem spēkiem.

Milzīgs paldies visiem komandas biedriem un mūsu līdzjutējiem!

Šajā pašā dienā Rīgas 2. slimnīcas ātrākās meitenes piedalījās „Krāsu skrējienā” Jūrmalā – ko dēvē par laimīgākajiem 5 km pasaulē, jo tas ir pats krāsainākais skrējiens. Ar šo skrējienu tiek plānots aizsākt skrējiena kustību slimnīcā.