Praktikants Roberts Vīksne: no sirds iesaku izvēlēties šo vietu - Rīgas 2.slimnīca
Roberts Vīksne, Intensīvās terapijas un anestēzijas nodaļas praktikants. Rīgas 2. slimnīcas fotoarhīvs

Praktikants Roberts Vīksne: no sirds iesaku izvēlēties šo vietu

26.09.2022. | Rīgas 2.slimnīca

Esam priecīgi ik gadu praksē uzņemt medicīnas studentus. Šogad viens no praktikantiem ir Roberts Vīksne, Rīgas Stradiņa universitātes Medicīnas fakultātes 6. studiju gada students. Viņš profesionālo pieredzi guva Intensīvās terapijas un anestēzijas nodaļā.

“Kopumā Rīgas 2. slimnīcā anestezioloģijas praksē pavadīju 5 nedēļas. Savu praksi vērtēju kā izcili organizētu. Man bija liels pārsteigums, ka mazā slimnīcā, salīdzinot ar klīniskās universitātes slimnīcām, kur esmu iepriekš bijis, ir milzum daudz iespēju praktizēties un novērot profesionāļus ikdienas darbā,” tā savā pieredzē dalās R. Vīksne.

Topošais mediķis komentē turpmākās perspektīvas: “Pēc medicīnas studiju beigām noteikti apsveru šo slimnīcu kā iespējamo nākotnes darbavietu, jo kolektīvs ir ļoti atbalstošs, šeit viens otru pazīst. Nodaļā ir ļoti labs materiāltehniskais nodrošinājums un iespēja pilnveidot savas prasmes. No sirds iesaku citiem izvēlēties šo vietu, jo pavadītais laiks pagāja ļoti ātri, bija piepildīts un katra diena nesa ko jaunu!

SIA “Rīgas 2. slimnīca” ir veselības aprūpes kapitālsabiedrība. Galvenais darbības virziens ir kustību balsta sistēmas slimību ārstēšana un rehabilitācija, kā arī neatliekamā medicīniskā palīdzība skeleta traumu gadījumos un plānveida ortopēdisko ārstniecību dažādu skeleta un locītavu slimību gadījumos.